Žiar nad Hronom

Aktuality, Žiar nad Hronom 19.01.2022
Ema a Martin: To boli najčastejšie mená novorodencov v žiarskej nemocnici

V Nemocnici Svet zdravia Žiar nad Hronom sa počas minulého roka uskutočnilo 550 pôrodov. Dievčat sa narodilo viac (285) ako chlapcov (266), dvojičky si domov odniesla iba jedna mamička. Na svet prišlo v žiarskej pôrodnici vlani aj 10 COVID novorodencov.

Aktuality, Žiar nad Hronom 31.12.2021
Zamestnanci žiarskej nemocnice mali chutné prekvapenie

Spoločnosť Hydro Extrusion Slovakia a.s. zabezpečila v stredu 22.12. pre zamestnancov Žiarskej nemocnici chutné kvalitné občerstvenie v podobe bohatých hamburgerov.

Aktuality, Žiar nad Hronom 23.12.2021
Vianočné darčeky pre žiarsku nemocnicu

Vianočný čas je obdobím kedy viac medzi sebou ľudia prejavujú empatiu, lásku, porozumenie. V tomto neľahkom období pandémie sa v predvianočný čas spojilo veľa dobrých ľudí na podporu žiarskej nemocnice.

Aktuality, Žiar nad Hronom 03.12.2021
V Žiarskej pôrodnici začali používať pri pôrodoch bylinnú náparku

Na gynekologicko-pôrodnickom oddelení nemocnici v Žiari nad Hronom pripravili pre budúce mamičky novinku.

Aktuality, Rimavská Sobota, Žiar nad Hronom 01.12.2021
Poslanci podporili rozvoj nemocníc, Svet zdravia má záujem o prostriedky z Plánu obnovy

Spoločnosť Svet zdravia, ktorá spravuje nemocnice v Rimavskej Sobote i v Žiari nad Hronom, sa bude uchádzať o peniaze z Plánu obnovy a odolnosti. V prípade úspechu by sa žiarska nemocnica mohla dočkať rekonštrukcie, v Rimavskej Sobote uvažuje spoločnosť o výstavbe úplne novej, modernej nemocnice. Ich plánom dnes dali zelenú aj poslanci Banskobystrického samosprávneho kraja (BBSK).

Aktuality, Žiar nad Hronom 01.12.2021
Dar od Plzenskej reštaurácie Žiar nad Hronom

Vedenie žiarskej nemocnice Svet zdravia dňa 10.11.2021 poďakovalo zástupcom Plzenskej reštaurácie Žiar nad Hronom za poskytnutý finančný dar vo výške 300,- €.

Aktuality, Žiar nad Hronom 01.12.2021
V krvi sa zachová tá ich stužková!

Maturanti zo Žiaru nad Hronom na netradičnú stužkovú slávnosť na transfúzke nikdy nezabudnú. Aj vďaka unikátnym medailám.

Aktuality, Spišská Nová Ves, Topoľčany, Vranov nad Topľou, Žiar nad Hronom 26.07.2021
Zdravotníci nemocníc Svet zdravia vyrazili očkovať do regiónov

Zdravotnícky personál siete nemocníc Svet zdravia začal očkovať proti ochoreniu COVID-19 aj v teréne. V spolupráci s ministerstvom zdravotníctva chce sieť zvýšiť zaočkovanosť v regiónoch Slovenska a zdravotníci preto v tomto období vyrážajú s vakcínami do jednotlivých obcí priamo za ľuďmi. Počas dnešného dňa očkovali v obciach tímy zo spišskonovoveskej, vranovskej, žiarskej aj topoľčianskej nemocnice a jednodávkovú vakcínu Janssen podali približne 500 záujemcom. Viaceré odľahlejšie obce majú často nízky podiel zaočkovanosti - napríklad v Rudňanoch, kde dnes očkovali zdravotníci z nemocnice v Spišskej Novej Vsi, presahoval len 10 percent.

Aktuality, Dunajská Streda, Galanta, Humenné, Michalovce, Partizánske, Prešov, Rimavská Sobota, Rožňava, Spišská Nová Ves, Stropkov, Svidník, Topoľčany, Trebišov, Trnavské Mýto, Vranov nad Topľou, Železničná Nemocnica Košice, Žiar nad Hronom, Zvolen 30.06.2021
Naďalej poskytujeme AG testovanie

Aktuálne pripravujeme možnosť naďalej sa testovať pomocou antigénových testov v rámci našich zariadení, a to vrátane nemocníc Svet zdravia na Zemplíne.

Odoberajte novinky e-mailom

(Required)