Vranov nad Topľou

svet zdravia biele srdce 2021 12 Aktuality, Vranov nad Topľou 30.09.2021
Námestníčka pre ošetrovateľskú starostlivosť vranovskej nemocnice Alena Tančáková získala ocenenie Biele srdce

Námestníčka pre ošetrovateľskú starostlivosť Nemocnice Svet zdravia Vranov nad Topľou Alena Tančáková získala ocenenie Biele srdce. Ocenenie každoročne udeľuje Slovenská komora sestier a pôrodných asistentiek pri príležitosti Medzinárodného dňa sestier a Roku sestry a pôrodnej asistentky. V piatok už štrnástykrát na slávnostnom podujatí odovzdali Biele srdce 28 sestrám a jednej pôrodnej asistentke.

Aktuality, Vranov nad Topľou 28.09.2021
Deň vďačnosti ochrancom zdravia pacientov vo vranovskej nemocnici

Vďačnosť, rovná sa spokojnosť. Sme radi, že sme na Svetový deň vďačnosti mohli úprimne poďakovať tým, ktorí svoju spokojnosť v práci dokazujú aj počtom odpracovaných rokov v našej nemocnici.

Aktuality, Humenné, Michalovce, Trebišov, Vranov nad Topľou 20.08.2021
Medici si skúšali, ako funguje reálna nemocnica

Na šiestom ročníku Letného campu medikov opäť zažili aj noc na urgenteAké je to byť pri reálnom pôrode či asistovať pri skutočnej chirurgickej operácii - aj to si celý týždeň skúšala dvadsiatka vybraných študentov slovenských i českých lekárskych fakúlt. V štyroch nemocniciach na východe Slovenska sa totiž konal Letný camp medikov. V Michalovciach, Trebišove, Humennom a Vranove nad Topľou si študenti skúšali prácu lekára a zisťovali, ako funguje skutočná nemocnica. Tento rok opäť zažili aj nočnú službu na urgentnom príjme. V tímoch dnes pracujú na súťažnom zadaní a piati víťazní medici si tak domov odnesú i odmenu.

Aktuality, Vranov nad Topľou 13.08.2021
Dar od občianskeho združenia Šanca pre nechcených

Hniezdo záchrany vo vranovskom regióne funguje od roku 2012. Na Slovensku bolo sprevádzkované ako dvadsiate v poradí a v roku 2017 sa v ňom podarilo zachrániť jedno odložené bábätko.

Aktuality, Vranov nad Topľou 13.08.2021
Výjazdové očkovanie vo vranovskom regióne

V reakcii na iniciatívu rezortu zdravotníctva sa zdravotníci vranovskej nemocnice spojili do vakcinačných tímov a očkujú ľudí priamo v teréne.

Aktuality, Vranov nad Topľou 10.08.2021
Piknik s laktačnou poradkyňou vo vranovskej nemocnici

Prvý augustový týždeň je od roku 1992 Svetovým týždňom dojčenia a predstavuje globálnu snahu o dojčenie vrátane podpory dojčenia a vzdelávania v tejto oblasti.

Aktuality, Spišská Nová Ves, Topoľčany, Vranov nad Topľou, Žiar nad Hronom 26.07.2021
Zdravotníci nemocníc Svet zdravia vyrazili očkovať do regiónov

Zdravotnícky personál siete nemocníc Svet zdravia začal očkovať proti ochoreniu COVID-19 aj v teréne. V spolupráci s ministerstvom zdravotníctva chce sieť zvýšiť zaočkovanosť v regiónoch Slovenska a zdravotníci preto v tomto období vyrážajú s vakcínami do jednotlivých obcí priamo za ľuďmi. Počas dnešného dňa očkovali v obciach tímy zo spišskonovoveskej, vranovskej, žiarskej aj topoľčianskej nemocnice a jednodávkovú vakcínu Janssen podali približne 500 záujemcom. Viaceré odľahlejšie obce majú často nízky podiel zaočkovanosti - napríklad v Rudňanoch, kde dnes očkovali zdravotníci z nemocnice v Spišskej Novej Vsi, presahoval len 10 percent.

Aktuality, Dunajská Streda, Galanta, Humenné, Michalovce, Partizánske, Prešov, Rimavská Sobota, Rožňava, Spišská Nová Ves, Stropkov, Svidník, Topoľčany, Trebišov, Trnavské Mýto, Vranov nad Topľou, Železničná Nemocnica Košice, Žiar nad Hronom, Zvolen 30.06.2021
Naďalej poskytujeme AG testovanie

Aktuálne pripravujeme možnosť naďalej sa testovať pomocou antigénových testov v rámci našich zariadení, a to vrátane nemocníc Svet zdravia na Zemplíne.

Aktuality, Vranov nad Topľou 25.06.2021
Koncert pre zamestnancov vranovskej nemocnice

Pre svojich zamestnancov sme pripravili podujatie s názvom JuniJanáles, ktoré sa symbolicky konalo 24.júna. V tento sviatok naši predkovia kládli tzv. Jánske ohne - 4 vatry na každú svetovú stranu.

Odoberajte novinky e-mailom

(Required)