Vranov nad Topľou

Aktuality, Vranov nad Topľou 29.06.2020
Vranovská nemocnica otvorila modernú hrajúcu pôrodnicu

Tradičné pôrodné boxy nahradili komfortné pôrodné izby hotelového štandardu. Takto sa zmenila pôrodnica v Nemocnici Svet zdravia Vranov nad Topľou, ktorá prešla vďaka príspevku z eurofondov za posledné mesiace zásadnou prestavbou a dostala prívlastok pôrodnica novej generácie.

Aktuality, Vranov nad Topľou 16.06.2020
Vranovská nemocnica začala pripravovať krvné doštičky: Dnes sa pre záchranu života spojili otužilci!

Na hematologicko-transfúziologickom oddelení vo vranovskej nemocnici začali ako jediní v sieti ProCare a Svet zdravia pripravovať koncentráty krvných doštičiek.

Aktuality, Vranov nad Topľou 12.06.2020
Darcom krvi dnes vo vranovskej nemocnici zahrali fokloristi

Darcov krvi dnes pred vranovskou nemocnicou vítali folkloristi a od skorého rána sa spievalo a tancovalo na ľudovú nôtu.

Aktuality, Svet Zdravia, Galanta, Humenné, Koronavirus, Michalovce, Partizánske, Rimavská Sobota, Rožňava, Spišská Nová Ves, Topoľčany, Trebišov, Vranov nad Topľou 04.06.2020
V nemocniciach Svet zdravia sú už povolené návštevy

V súvislosti s aktuálnou priaznivou epidemiologickou situáciou a na základe rozhodnutia ÚVZ SR sú pri dodržaní zásad v celej sieti nemocníc Svet zdravia návštevy opäť povolené.  

Aktuality, Vranov nad Topľou 01.06.2020
MDD vo vranovskej nemocnici

Dnešný sviatok všetkých detí sa vo Vranovskej nemocnici už od rána nesie v znamení dobrej nálady.

Aktuality, Vranov nad Topľou 18.05.2020
Dvakrát darovaný dar

Nadácia Križovatka je mimovládna nezisková organizácia, ktorá ako jediná v SR šíri povedomie o Syndróme náhleho úmrtia dojčiat (SIDS) a o možnostiach ochrany ohrozených detí do 1 roku veku.

Aktuality, Vranov nad Topľou 13.05.2020
Deň sestier a pôrodných asistentiek vo vranovskej nemocnici

Dňa 12.mája 2020 sme si pripomenuli 200. výročie narodenia Florence Nightingale, anglickej ošetrovateľky šľachtického pôvodu, autorky odbornej literatúry, priekopníčky lekárskej štatistiky a zakladateľky prvej školy pre ošetrovateľky.

Aktuality, Koronavirus, Svet Zdravia, Humenné, Koronavirus, Partizánske, Rožňava, Vranov nad Topľou, Žiar nad Hronom 04.05.2020
Prítomnosť otca pri pôrode je povolená

V rámci aktuálneho postupného uvoľňovania opatrení sa môžu budúce mamičky tešiť v pôrodniciach Svet zdravia na prítomnosť blízkeho pri pôrode.

Aktuality, Koronavirus, Banská Štiavnica, Dunajská Streda, Galanta, Humenné, Košice, Mammacentrum, Michalovce, Partizánske, Rimavská Sobota, Rožňava, Spišská Nová Ves, Stropkov, Svidník, Topoľčany, Trebišov, Vranov nad Topľou, Železničná Nemocnica Košice, Žiar nad Hronom 30.04.2020
Nemocnice siete Svet zdravia sa postupne vracajú k plánovaným operačným výkonom

Nemocnice siete Svet zdravia sa postupne vracajú k plánovaným operačným výkonom. Pacient musí pred operáciou dodržať 14-dňovú domácu karanténu, počas ktorej nevykazuje príznaky ochorenia COVID-19.

Odoberajte novinky e-mailom