Trebišov

Nezaradené, Trebišov 25.07.2022
Piknik v tráve s laktačnou poradkyňou -Trebišov

Pri príležitosti Svetového týždňa dojčenia pozývame mamičky, pokojne aj s bábätkami a kočíkmi, na piknik v tráve s laktačnou poradkyňou.

Aktuality, Trebišov 21.07.2022
Sladká drobnosť pre pacientov

Dobrovoľní organizátori z obce Nižný Žipov sa rozhodli vyčarovať pacientom na detskom oddelení úsmev na tvárach a podarovali im balíček so sladkosťami.

Aktuality, Trebišov 13.05.2022
Oslava sviatku dňa sestier v trebišovskej nemocnici

Pri príležitosti Medzinárodného dňa zdravotných sestier a pôrodných asistentiek chceme našim sestričkám a pôrodným asistentkám aj touto cestou poďakovať za ich každodennú obetavú prácu, ľudský prístup k pacientom a za ich vytrvalosť a často nadľudský výkon.

Aktuality, Trebišov 05.05.2022
Poďakovanie dlhoročnému darcovi

Darovanie krvi by malo byť bežnou súčasťou nášho života, pretože nikdy nevieme, kedy najvzácnejšiu tekutinu budeme potrebovať my alebo naši blízky.

Aktuality, Trebišov 01.04.2022
Futbalová kvapka krvi

Dovoľujeme si vyjadriť úprimné poďakovanie Oblastnému futbalovému zväzu a všetkým darcom, ktorí sa 25.3.2022 rozhodli darovať svoju krv tým, ktorí ju najviac potrebujú.

Aktuality, Trebišov 23.03.2022
Nový liek – nové skúsenosti

Pracovisko JZS - očné Trebišovskej nemocnice v sieti Svet Zdravia a.s., sa rýchlo prispôsobuje novým podmienkam, ktoré prináša doba. Edukačné webináre pre lekárov a sestry sa stali za dva roky počas pandémie prirodzenou súčasťou profesionálnych životov zdravotníckeho personálu.

Aktuality, Trebišov 02.02.2022
Dar pre Covid oddelenie trebišovskej nemocnice

Covid oddelenie nemocnice v Trebišove dostalo do daru pre zdravotníkov voňavé darčeky v podobe sprchových gélov a krémov na ruky od spoločnosti DM drogerie markt.

Aktuality, Krajší deň Trebišov, Trebišov 14.01.2022
Obed pre zdravotníkov od dobrovoľníčok

Dobrovoľníčky centra Krajší deň a Denného centra 1 Mesta Trebišov Katarína Tirpáková, Marta Malackaničová, Zuzana Cáboczká, Božena Nováková a Eva Zacharová sa rozhodli poďakovať a oceniť zdravotníkov na covid oddelení chutným a kvalitným občerstvením v podobe plnenej kapusty.

Aktuality, Trebišov 11.01.2022
V trebišovskej nemocnici sa vlani narodilo 705 detí

V Nemocnici Svet zdravia Trebišov sa počas minulého roka uskutočnilo 694 pôrodov. Na svet prišlo 337 dievčat a 368 chlapcov. Až jedenástim mamičkám sa narodili dvojičky.

Odoberajte novinky e-mailom

(Required)