Trebišov

Aktuality, Svet Zdravia, Trebišov 11.04.2019
Deň narcisov na gynekologicko-pôrodníckom oddelení v Trebišove

11. apríl tradične patrí narcisom, podpore Ligy proti rakovine a ľuďom, ktorí bojujú s týmto ochorením. Práve snaha o vyjadrenie empatie a podpory ľuďom, ktorí svoj boj stále vedú sa rozhodlo gynekologicko-pôrodnícke oddelenie trebišovskej nemocnice hromadne zapojiť do zbierky na podporu Ligy proti rakovine a jej projektov pre onkologických pacientov.

Aktuality, Svet Zdravia, Trebišov 09.04.2019
Ministerka zdravotníctva SR ocenila primára kožného stacionára z trebišovskej nemocnice

Ministerka zdravotníctva SR Andrea Kalavská ocenila lekárov, sestry a iných zdravotníckych pracovníkov. Plaketu, diplom a finančnú odmenu v hodnote 1000 eur si odniesli traja víťazi v každej z kategórii. Jedným z troch víťazov v kategórii lekár sa stal dlhoročný primár kožného stacionára v trebišovskej nemocnici MUDr. Ondrej Bobík.

Aktuality, Svet Zdravia, Trebišov 08.03.2019
Trebišovská nemocnica postúpila v rebríčku pacientov

Zdravotná poisťovňa Dôvera na základe spokojnosti jej poistencov aj tento rok zostavila pacientsky rebríček zdravotníckych zariadení. Viac ako 7200 pacientov, ktorí sa v minulom roku liečili v niektorej zo slovenských nemocníc, Dôvere poslalo vyplnený dotazník o spokojnosti počas ich hospitalizácie. Zdravotná poisťovňa zisťovala spokojnosť poistencov s takzvanými hotelovými službami, prístupom zdravotníckeho personálu a jeho komunikáciou s pacientmi počas hospitalizácie.

Odoberajte novinky e-mailom