Trebišov

Aktuality, Trebišov 27.07.2020
Podporná skupina pre onkologických pacientov

Aktuality, Trebišov 17.07.2020
Poďakovanie dobrovoľníkom aj zamestnancom

Obdobie, kedy sme zažívali prvú vlnu koronavírusu, kedy sme zmobilizovali všetky svoje sily a všetky aktivity smerovali k zabezpečeniu manažmentu pacienta s podozrením na koronavírus, bolo veľkou pomocou pre zdravotníkov aj pomoc z vonka.

Aktuality, Trebišov 13.06.2020
Darovanie krvi v Trebišove

Svetový deň darcov krvi si pripomenuli aj v trebišovskej nemocnici, kde sa dnes zišlo takmer 50 darcov krvi, ktorí spolu darovali  takmer 18 litrov krvi.

Aktuality, Trebišov 11.06.2020
Psychiatrickým pacientom trebišovskej nemocnice pomáha nový prístroj

V Nemocnici Svet zdravia Trebišov pribudol moderný RTMS prístroj, ktorý pomáha pacientom psychiatrického oddelenia. Dokáže naladiť správnu funkciu mozgu a pacienta zaťažuje menej, ako štandardná liečba. Na východnom Slovensku je trebišovská nemocnica iba druhou, ktorá ho pri liečbe využíva.

Aktuality, Trebišov 10.06.2020
Príďte darovať krv pri príležitosti Medzinárodného dňa darcov krvi

Aktuality, Svet Zdravia, Galanta, Humenné, Koronavirus, Michalovce, Partizánske, Rimavská Sobota, Rožňava, Spišská Nová Ves, Topoľčany, Trebišov, Vranov nad Topľou 04.06.2020
V nemocniciach Svet zdravia sú už povolené návštevy

V súvislosti s aktuálnou priaznivou epidemiologickou situáciou a na základe rozhodnutia ÚVZ SR sú pri dodržaní zásad v celej sieti nemocníc Svet zdravia návštevy opäť povolené.  

Aktuality, Svet Zdravia, Trebišov 26.05.2020
Trebišovská nemocnica vynovila hematologickú ambulanciu

Pacienti trebišovskej nemocnice môžu navštevovať novú hematologickú ambulanciu. Nemocnica začiatkom roka tri mesiace rekonštruovala dlhodobo nevyužívané priestory detského RTG pracoviska, do ktorých ambulanciu presunula a do prestavby investovala 42-tisíc eur.

Aktuality, Trebišov 21.05.2020
Koronavírus zmenil pohľad na svet a zmenil ľudí v ňom

Chceli by sme sa srdečne poďakovať kolektívu pizzerie Donatello v Trebišove, ktorí aj v takejto ťažkej dobe mysleli na zdravotníkov ako aj záchranné zložky, ktorí spoločne strávili posledné týždne na vstupnom filtri do nemocnice.

Aktuality, Svet Zdravia, Trebišov 20.05.2020
Trebišovská nemocnica pokračuje vo veľkej rekonštrukcii

V Nemocnici Svet zdravia Trebišov sa opäť rozbehli rekonštrukčné práce, ktoré pandémia koronavírusu na dlhé týždne zastavila či spomalila.

Odoberajte novinky e-mailom