Topoľčany

Aktuality, Svet Zdravia, Topoľčany 26.09.2018
V topoľčianskej nemocnici chystajú celoslovenskú konferenciu o bezpečnosti

O bezpečnosti pacienta i zdravotníka, efektívnej komunikácii i o tom, či má pacient právo na všetko, čo si sám vyberie. Aj to budú témy celoslovenskej konferencie s medzinárodnou účasťou, ktorú chystá Nemocnica Svet zdravia Topoľčany. Konať sa bude 27. a 28. septembra v Dome kultúry v Topoľčanoch.

V Nemocnici Svet zdravia Topoľčany pribudlo 56 nových polohovateľných postelí a 56 nočných stolíkov. Aktuality, Svet Zdravia, Topoľčany 04.09.2018
Do topoľčianskej nemocnice nakúpili desiatky nových postelí

V Nemocnici Svet zdravia Topoľčany pribudlo 56 nových polohovateľných postelí a 56 nočných stolíkov. Nemocnica sa rozhodla na troch oddeleniach vymeniť staršie postele, s ktorými sa ťažko manipulovalo a pacientom už neposkytovali ani dostatočný komfort. Celkovo do nového zariadenia preinvestovala takmer 60-tisíc eur.

Aktuality, Svet Zdravia, Topoľčany 01.08.2018
Topoľčianska pôrodnica je podľa mamičiek najlepšia v kraji

Pôrodnica v Nemocnici Svet zdravia Topoľčany sa stala podľa mamičiek jednotkou v Nitrianskom kraji. V prieskume, ktorý pripravil Health Policy Institute v spolupráci s portálom www.rodinka.sk, ju mamičky zaradili na prvé miesto. Pôrodnica získala v hodnotení 88,6 percenta.

Odoberajte novinky e-mailom