Svidník

Svidnícka nemocnica spustila dobrovoľnícky projekt Krajší deň Aktuality, Svet Zdravia, Krajší deň Svidník, Svidník 10.10.2018
Pacientom vo svidníckej nemocnici sa budú venovať dobrovoľníci

Prečítajú im noviny, vypočujú trápenia, zahrajú sa spoločenské hry alebo len budú mlčky na blízku. Detským a starším pacientom v Nemocnici Svet zdravia Svidník budú chvíle strávené v nemocnici spríjemňovať dobrovoľníci. Svidnícka nemocnica dnes totiž slávnostne odštartovala projekt dobrovoľníckych centier Krajší deň a stala sa tak šiestou v sieti Svet zdravia, ktorá sa doň oficiálne zapojila. Ambasádorom Krajšieho dňa vo Svidníku sa stal spevák Tomáš Bezdeda.

Nemocnica Svet zdravia Svidník Aktuality, Svet Zdravia, Svidník 05.10.2018
Presťahovanie ambulancie pohotovostnej služby pre dospelých

Nemocnica Svidník oznamuje, že z dôvodu rekonštrukcie ambulancie pohotovostnej služby pre dospelých s miestom výkonu na pohotovostnom vstupe do nemocnice, bude táto ambulancia od 08.10.2018 dočasne presťahovaná na prízemie nemocnice lôžkového pavilónu A.

Nemocnica Svet zdravia Svidník sa tento rok prvýkrát zapojila do projektu Dni aktívneho dobrovoľníctva a usporiadala akciu Guľový blesk. Aktuality, Svet Zdravia, Svidník 24.09.2018
Dobrovoľníci upratali okolie svidníckej nemocnice

Dobrovoľníci zbierali odpadky, čistili chodníky od prebytočnej buriny, strihali okrasné kríky i ošetrovali kvetinový záhon. Aj takto to dnes vyzeralo v areáli Nemocnice Svet zdravia Svidník, ktorá sa tento rok prvýkrát zapojila do projektu Dni aktívneho dobrovoľníctva a usporiadala akciu Guľový blesk. Takmer štyri desiatky zamestnancov nemocnice i verejnosti dnes spoločne odpracovali 114 dobrovoľníckych hodín.

Odoberajte novinky e-mailom