Svidník

Aktuality, Svet Zdravia, Svidník 12.03.2019
Medzinárodný deň žien vo svidníckej nemocnici

Vo svidníckej nemoci sa od tohto roku venuje sviatku žien ešte vyššia pozornosť. Je dobrým zvykom, že v ôsmy marcový deň sú pozdravené všetky lekárky, sestry, zdravotníčky i nezdravotnícke zamestnankyne. Avšak tento krát sa nezabudlo ani na pacientky.

Aktuality, Svet Zdravia, Svidník 07.03.2019
Svidnícka nemocnica dostala nové lôžka

Vládny kabinet rozdelil na svojom minuloročnom výjazdovom rokovaní vo Svidníku 1,25 milióna eur. Podporil aj neziskovú organizáciu Svet zdravia Akadémia, a to sumou 20-tisíc eur určených na zakúpenie lôžok pre pacientov. Svet zdravia Akadémia obdržala tento týždeň päť akútnych a sedem elektronických, polohovateľných lôžok. Boli zaradené do užívania vo svidníckej nemocnici.

Valentínska kvapka krvi v Nemocnici Svet zdravia Svidník Aktuality, Svet Zdravia, Krajší deň Svidník, Svidník 13.02.2019
Láska ma veľa podôb

Výstižný výrok pre Valentínsku kvapku krvi. Táto  kampaň trvá tento rok od 14.02.2019 do 21.03.2019. Nemocnica Svet zdravia Svidník sa taktiež zapojila do tejto kampane a v každú pracovnú stredu na Hematologicko – transfúziologickom oddelení môžu darcovia krvi prísť pomôcť inému človeku v zdravotnej núdzi aj takouto formou.

Odoberajte novinky e-mailom