Svidník

Aktuality, Svidník 22.09.2021
Darcov krvi otestujú vo svidníckej nemocnici v deň odberu bezplatne

V súvislosti s aktuálnou COVID situáciou Nemocnica Svet zdravia Svidník prijala ďalšie opatrenia na zabezpečenie ochrany zdravia darcov krvi, ochrany zdravia personálu HTO a celkovej bezpečnosti transfúznych prípravkov.

svidnik svet zdravia ockovanie Aktuality, Svet Zdravia, Svidník 03.08.2021
Zdravotníci svidníckej nemocnice vás zaočkujú v regióne i priamo v nemocnici

Pre zvýšenie zaočkovanosti obyvateľov svidníckeho regiónu, vďaka ktorej dokážeme spoločne zvrátiť negatívny vývoj pandémie, sme sa v spolupráci s ministerstvom zdravotníctva rozhodli zorganizovať aj výjazdové očkovanie v nadchádzajúce utorky.

Aktuality, Svidník 28.07.2021
Zdravotníci svidníckej nemocnice očkujú v teréne

Zdravotnícky personál siete nemocníc Svet zdravia začal minulý týždeň očkovať proti ochoreniu COVID-19 aj v teréne. V spolupráci s ministerstvom zdravotníctva chce sieť zvýšiť zaočkovanosť v regiónoch Slovenska a zdravotníci preto v tomto období vyrážajú s vakcínami do jednotlivých obcí priamo za ľuďmi.

Aktuality, Dunajská Streda, Galanta, Humenné, Michalovce, Partizánske, Prešov, Rimavská Sobota, Rožňava, Spišská Nová Ves, Stropkov, Svidník, Topoľčany, Trebišov, Trnavské Mýto, Vranov nad Topľou, Železničná Nemocnica Košice, Žiar nad Hronom, Zvolen 30.06.2021
Naďalej poskytujeme AG testovanie

Aktuálne pripravujeme možnosť naďalej sa testovať pomocou antigénových testov v rámci našich zariadení, a to vrátane nemocníc Svet zdravia na Zemplíne.

Aktuality, Svidník 09.06.2021
Opäť sme spojili svoje sily

 Zamestnanci nemocnice Svet zdravia Svidník opätovne ukázali svojho tímového pracovného ducha a spoločnou prácou skrášlili okolie nemocnice.

Aktuality, Svidník 02.06.2021
Všetko najlepšie k Dňu detí vo svidníckej nemocnici

Aj tento rok nemocnica Svidník oslávila sviatok detí s tými najmenšími pacientmi na pediatrickom oddelení.

Aktuality, Svidník 13.05.2021
Vo svidníckej nemocnici oslavovali Medzinárodný deň sestier: Ocenili najdlhšie slúžiace

V Nemocnici Svet zdravia Svidník, rovnako ako v celej sieti nemocníc Svet zdravia a polikliník ProCare, včera 12. mája oslavovali Medzinárodný deň sestier.

Aktuality, Svidník 06.04.2021
Vo svidníckej nemocnici si pripomenuli deň lekárov

Pri príležitosti Dňa lekárov, ktorý bol 30. marca, vedenie Nemocnice Svet zdravia Svidník poďakovalo svojim vyše 60 lekárom za ich prácu pre pacientov, profesionalitu a obetavosť.

Aktuality, Svidník 18.03.2021
Svidnícka nemocnica sa stala druhou najlepšou všeobecnou nemocnicou

Nemocnica Svet zdravia Svidník sa stala na základe hodnotenia pacientov druhou najlepšou nemocnicou na Slovensku v kategórii všeobecných nemocníc. Vyplýva to z prieskumu, ktorý realizovala zdravotná poisťovňa Dôvera. Jej dotazník vyplnilo takmer 6500 pacientov, ktorí sa v minulom roku liečili v niektorej zo slovenských nemocníc.

Odoberajte novinky e-mailom

(Required)