Rimavská Sobota

Aktuality, Rimavská Sobota 18.10.2021
Deň za zdravé prsia v rimavskosobotskej nemocnici

Podporiť ženy k prevencii za zdravé prsia bol hlavný cieľ prednášky riaditeľa Nemocnice Svet zdravia doc. MUDr. Richarda Hrubého, PhD., MBA, MPH, ktorý zároveň ako primár oddelenia radiačnej a klinickej onkológie, zdôvodnil význam prevencie ako aj včasnej diagnostiky v liečbe rakoviny prsníka.

Aktuality, Rimavská Sobota 20.09.2021
Dobrovoľníci pomáhali v rimavskosobotskej nemocnici

V rámci Týždňa dobrovoľníctva sme v Nemocnici Svet zdravia Rimavská Sobota podnikli viacero aktivít. Do natierania plotu a výsadby kríkov sa zapojili naši verní dobrovoľníci, ktorí sú nám vždy k dispozícii pomôcť, keď to len trošku situácia s pandémiou dovolí.

Aktuality, Rimavská Sobota 11.09.2021
Mobilná vakcinácia rimavskosobotskej nemocnice pokračuje

Zdravotníci Nemocnice Svet zdravia Rimavská Sobota naďalej očkujú každý utorok aj priamo v teréne.

Aktuality, Rimavská Sobota 11.08.2021
Mobilné očkovanie v Poltári

Mobilné očkovanie realizované 10.8.2021 výjazdovou očkovacou jednotkou z Nemocnice Svet zdravia Rimavská Sobota bolo opakovane v meste Poltár.

Aktuality, Svet Zdravia, Rimavská Sobota 09.08.2021
V rimavskosobotskej nemocnici poskytujeme laktačné poradenstvo

Pri príležitosti Svetového týždňa dojčenia (1.-7. augusta) sme si pre budúce mamičky pripravili prednášky z oblasti dojčenia s profesionálnou laktačnou poradkyňou.

Aktuality, Rimavská Sobota 05.08.2021
Prvá mobilná vakcinácia rimavskosobotskej nemocnice

Prvú augustovú stredu výjazdová očkovacia skupina z nemocnice Svet zdravia Rimavská Sobota pod vedením pána riaditeľa a námestníkov navštívila mesto Poltár, kde realizovala svoju prvú mobilnú vakcináciu.

Blog, Prevencia, Procare, Rady lekárov, Rimavská Sobota 20.07.2021
Rakovinu môžete aj zdediť

Všetky nádorové ochorenia sú geneticky podmienené, to znamená, že pri ich vzniku je rozhodujúca genetická zmena bunky. Ale pomerne malá časť onkologických ochorení je dedične podmienená, čiže genetická porucha sa priamo dedí.

Blog, Svet Zdravia, Rimavská Sobota 01.07.2021
Sestra Ľubka pracuje v rimavskosobotskej nemocnici presne 50 rokov!

Ľuba Husáriková nastúpila na pozíciu sestry do nemocnice v Rimavskej Sobote 1. júla 1971. Odvtedy uplynulo presne 50 rokov, no ona vraví, že to ubehlo. Keď ešte ako osemročná ležala hospitalizovaná v nemocnici, zbadala milú a peknú sestru v krásnej modrej uniforme. Zostala ňou taká očarená, že už vtedy si povedala, že sa stane zdravotnou sestrou. A sľub, ktorý dala sama sebe, aj o pár rokov dodržala. A drží už polstoročie. Viac sa dozviete v rozhovore.

Aktuality, Dunajská Streda, Galanta, Humenné, Michalovce, Partizánske, Prešov, Rimavská Sobota, Rožňava, Spišská Nová Ves, Stropkov, Svidník, Topoľčany, Trebišov, Trnavské Mýto, Vranov nad Topľou, Železničná Nemocnica Košice, Žiar nad Hronom, Zvolen 30.06.2021
Naďalej poskytujeme AG testovanie

Aktuálne pripravujeme možnosť naďalej sa testovať pomocou antigénových testov v rámci našich zariadení, a to vrátane nemocníc Svet zdravia na Zemplíne.

Odoberajte novinky e-mailom

(Required)