Krajší deň Svidník

Aktuality, Krajší deň Svidník, Svidník 30.06.2022
Dobrovoľníci Svidníckeho gymnázia prispeli k obnove areálu nemocnice

Ďalší krajší deň v nemocnici Svidník Študenti Gymnázia duklianskych hrdinov vo Svidníku svojou dobrovoľníckou  prácou prispeli k obnove vonkajšieho osvetlenia, lavičiek pri nemocnici Svidník. Konštrukcie vonkajšieho osvetlenia vyčistili od hrdze, natreli novou farbou, svietidla vyčistili od nečistôt. Lavičky pri fontáne taktiež dostali vďaka šikovným dobrovoľníkom nový vzhľad.

Aktuality, Krajší deň Svidník, Svidník 24.06.2022
Obnova kvetinových záhonov pri nemocnici Svidník

Zamestnanci nemocnice Svidník a dobrovoľníci Krajšieho dňa zo Spojenej školy internátnej vo Svidníku, spojili svoje sily a spoločne prispeli k obnove kvetinových záhonov pred vstupom do lôžkovej a ambulantnej časti, k vyčisteniu fontány, ktorá mohla byť po ukončení prác opätovne spustená.

Aktuality, Krajší deň Svidník, Svidník 06.12.2021
Pacientom v nemocnici Svidník, aj na COVID-19 oddelení, spríjemnil deň Mikuláš

Mikuláš spolu s anjelikom a čertíkom rozdávali úsmevy, drobné prekvapenia a hlavne veľa radosti predovšetkým detským, ale aj dospelým pacientom.

Aktuality, Krajší deň Svidník, Svidník 17.10.2021
Prevencia v znamení ružovej

Zamestnanci nemocnice  Svidník aktívne podporujú prevenciu ako základný nástroj pri predchádzaní následkov chorôb, ktorých prognózu môžeme včasným rozpoznaním zvrátiť v prospech pacienta.  

Aktuality, Krajší deň Svidník, Svidník 13.11.2020
Darčeky pre pacientov a klientov nemocnice od dobrovoľníkov

Nemocnica Svet zdravia  Svidník bola v mesiaci september aktívne  zapojená prostredníctvom svojich dobrovoľníkov do národnej kampane „Týždeň dobrovoľníctva“. Tento rok sme túto kampaň rozdelili  na dve časti, pacienti - pacientom a dobrovoľníci – pacientom.

Aktuality, Krajší deň Svidník, Svidník 22.09.2020
Nemocnica Svet zdravia Svidník sa stala súčasťou národnej kampane Týždeň dobrovoľníctva

Týždeň dobrovoľníctva 2020 je realizovaný s podporou Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR a organizácie Iuventa - Slovenský inštitút mládeže.

Aktuality, Krajší deň Svidník, Svidník 10.09.2020
Podpora zdravia aj účasťou na Dukelskom behu mieru

Nemocnica Svidník už tradične podporila svojou účasťou akciu mesta Svidník – Dukelský beh mieru, kde  mala umiestnený stánok  zdravia.

Aktuality, Krajší deň Svidník, Svidník 03.06.2020
Medzinárodný deň detí pre najmenších pacientov nemocnice Svidník

Medzinárodný deň detí každoročne patrí k významným sviatkom všetkých detí. Nemocnica Svidník nezabudla ani na tie, ktoré tento sviatok museli pre svoju chorobu stráviť na nemocničnom lôžku.

Aktuality, Koronavirus, Krajší deň Svidník, Svidník 30.04.2020
Dobrovoľníkov Krajšieho dňa nezastavil ani koronavírus: Pacientom svidníckej nemocnice volajú a posielajú pohľadnice

Počas bežnej prevádzky nemocnice by pacientom prečítali noviny, vypočuli si ich trápenia či sa s deťmi zahrali spoločenské hry. Pandémia koronavírusu ale zakázala návštevy a aj dobrovoľníci centra Krajší deň, ktoré funguje vo svidníckej nemocnici, tak nemohli za pacientmi viac prísť. Aby im spríjemnili hospitalizáciu, vymysleli to inak. S pacientmi sa spájajú cez videohovor a do nemocnice im posielajú pohľadnice.

Odoberajte novinky e-mailom

(Required)