Krajší deň Partizánske

Aktuality, Krajší deň Partizánske, Partizánske 01.03.2023
Poďakovanie našej dlhoročnej dobrovoľníčke Márií Kovalíkovej

Od roku 2018 v Nemocnici na okraji mesta n. o. v Partizánskom má uplatnenie aj dobrovoľnícka činnosť dobrovoľníckeho centra Krajší deň, ktorého zakladateľkou a srdcom je Tatiana Kosťová. Pani Mária Kovalíková je jej neoddeliteľnou súčasťou od začiatku. Za svoju nezištnosť, ľudskosť, ochotu a zanietenosť bola nominovaná na ocenenie Srdce na dlani 2022 v kategórii dobrovoľníčka TN kraja v sociálnej a zdravotnej oblasti.

Dobrovoľnícky projekt Krajší deň v Nemocnici Svet zdravia Partizánske Aktuality, Svet Zdravia, Krajší deň Partizánske, Partizánske 06.12.2018
Pacientom v partizánskej nemocnici sa budú venovať dobrovoľníci

Prečítajú im noviny, vypočujú trápenia, zahrajú sa spoločenské hry alebo len budú mlčky na blízku. Detským a starším pacientom v Nemocnici Svet zdravia Partizánske budú chvíle strávené v nemocnici spríjemňovať dobrovoľníci. Partizánska nemocnica dnes totiž slávnostne odštartovala projekt dobrovoľníckych centier Krajší deň a stala sa tak deviatou v sieti Svet zdravia, ktorá sa doň oficiálne zapojila. Ambasádorom Krajšieho dňa v Partizánskom sa stal spevák Tomáš Bezdeda.

Odoberajte novinky e-mailom

(Required)