Humenné

Aktuality, Svet Zdravia, Humenné 06.11.2018
Nemocnica v Humennom má nového riaditeľa

Nemocnica Svet zdravia Humenné má nového riaditeľa. Stal sa ním Jaroslav Marčišin, ktorý na pozícii strieda predchádzajúceho riaditeľa Eugena Leša. Ten pokračuje vo vedení vranovskej nemocnice.

Aktuality, Svet Zdravia, Humenné 01.10.2018
Humenská pôrodnica chystá pre mamičky pravidelné stretnutia s primárom

Nemocnica Svet zdravia Humenné zavádza novú tradíciu. Raz mesačne budú mať budúce mamičky príležitosť navštíviť humenskú pôrodnicu, pozrieť si jej priestory a na stretnutí s primárom sa opýtať na všetko, čo ich zaujíma. To najbližšie stretnutie sa uskutoční v utorok 2. októbra o 14:00 h na prvom poschodí gynekologicko-pôrodníckeho oddelenia v jedálni na šestonedelí.

Aktuality, Svet Zdravia, Humenné, Michalovce, Trebišov, Vranov nad Topľou 27.08.2018
Medici si skúšali, ako funguje reálna nemocnica

Aké je to byť pri reálnom pôrode či asistovať pri skutočnej chirurgickej operácii - aj to si celý tento týždeň skúšala dvadsiatka vybraných študentov slovenských i českých lekárskych fakúlt. V štyroch nemocniciach na východe Slovenska sa totiž konal Letný camp medikov. V Michalovciach, Trebišove, Humennom a Vranove nad Topľou si študenti skúšali prácu lekára a zisťovali, ako funguje skutočná nemocnica. V tímoch pritom pracovali na súťažnom zadaní a piati medici si tak domov odniesli i víťazné poháre.

Odoberajte novinky e-mailom