Galanta

Aktuality, Galanta 01.07.2022
FAMILY DAY V NEMOCNICI GALANTA

V sobotu 25.6 sa pre zamestnancov Nemocnice Sv. Lukáša v Galante uskutočnil 2. ročník podujatia s názvom FAMILY DAY.

Očná jednodňová chirurgia v Nemocnici Svet zdravia Galanta Aktuality, Svet Zdravia, Galanta 29.06.2022
Kvalitná chirurgia oka

Očná jednodňová zdravotná starostlivosť v Nemocnici Svet zdravia Galanta sa špecializuje na operácie predného segmentu oka, najmä na operácie sivého zákalu a na refrakčné vnútroočné operácie.

Aktuality, Galanta 14.06.2022
V galantskej nemocnici ocenili významných darcov krvi!

Celý svoj život zachraňoval životy ako profesionálny vojak, dnes ich napriek tomu, že je na dôchodku, zachraňuje stále, ale svojou krvou. Ján Himpán daruje krv každé tri mesiace a za posledných 30 rokov nevynechal ani jeden možný odber. K darcovstvu priviedol aj desiatky ďalších vojakov, a tiež svojho syna. Pri príležitosti Svetového dňa darcov krvi (14. jún) mu vedenie galantskej nemocnice odovzdalo ďakovný list za celoživotné motivovanie darcov krvi a veľký prínos pre nemocnicu. Ocenili aj ďalších šesť darcov, ktorí majú za sebou viac ako 100 odberov krvi.

Aktuality, Galanta 10.05.2022
GALANTSKÁ NEMOCNICA S VÝZNAMNÝM OCENENÍM

Neurologické oddelenie galantskej nemocnice získalo za starostlivosť o pacientov s cievnou mozgovou príhodou medzinárodné ocenenie ESO Angels Awards - diamantovej úrovne.

Aktuality, Galanta 06.05.2022
Čisté ruky vždy a všade

S dátumom 5.5.2022 si opäť ako i po iné roky v tento deň, pripomíname Svetový deň hygieny rúk. Respiračné ochorenie COVID-19, s ktorým sme bojovali temer 2 roky nám zdravotníkom, ale aj laickej verejnosti ukázalo, aká je hygiena rúk pre prevenciu ochorení dôležitá.

Aktuality, Galanta 02.05.2022
Jarné upratovanie v nemocnici Galanta

Aj v galantskej nemocnici sme si pripomenuli Deň Zeme a to tradičnou jarnou brigádou. Zamestnanci nemocnice vymenili uniformy za športovo-pracovné oblečenie a s vrecami na odpadky sa pustili do čistenia areálu.

Svet Zdravia, Galanta 30.03.2022
DEŇ LEKÁROV V NEMONCNICI GALANTA

Už druhý rok sa sieť nemocníc a polikliník Svet zdravia / ProCare rozhodla oslavovať spoločne so zamestnancami aj Deň lekárov.

Porodnica Galanta - novorodenecke oddelenie Aktuality, Svet Zdravia, Galanta, Pôrodnice 22.03.2022
Čo si nezabudnúť zobrať do pôrodnice

Chystáte sa do pôrodnice? U nás prežijete prvé chvíle s bábätkom v zdraví a v pohodlí.

Aktuality, Galanta, Krajší deň Galanta 10.03.2022
Sviatok všetkých žien v galantskej nemocnici

8. marec, sviatok všetkých žien sme si v galantskej nemocnici spoločne s pacientkami a sestričkami neurologického a geriatrického odd. pripomenuli aj tento rok. V dôsledku pandemickej situácie ešte stále pretrváva zákaz návštev v našej nemocnici a tak dobrovoľníci medzi pacientky nezavítali.

Odoberajte novinky e-mailom

(Required)