Galanta

Aktuality, Galanta 08.08.2022
Piknik v tráve s laktačnou poradkyňou v galantskej nemocnici

Pri príležitosti Svetového týždňa dojčenia, sa galantská nemocnica rozhodla uskutočniť 1. 8. piknik mamičiek a budúcich mamičiek s laktačnými poradkyňami, ktoré pracujú v nemocnici.

Aktuality, Galanta 04.08.2022
Galantská nemocnica plánuje na jar otvoriť nový urgentný príjem

Nemocnica Svet zdravia Galanta bude mať nový urgentný príjem. Jeho prestavbu pozdržala pandémia COVID-19, no pred letom sa rozsiahla rekonštrukcia už naplno rozbehla. Aktuálne prebiehajú búracie práce a nový urgent by mal byť dokončený do konca tohto roka.

Aktuality, Galanta 25.07.2022
Nemocnica Galanta potrebuje darcov krvi

Občianske združenie Templars Slovakia sa rozhodlo podporiť darcov malým darčekom vo forme fľaše dobrého červeného vína alebo lístka do kina.

Aktuality, Galanta 13.07.2022
Piknik v tráve s laktačnou poradkyňou v Galante

Pri príležitosti Svetového týždňa dojčenia pozývame mamičky, pokojne aj s bábätkami a kočíkmi, na piknik v tráve s laktačnou poradkyňou.

Aktuality, Galanta 01.07.2022
FAMILY DAY V NEMOCNICI GALANTA

V sobotu 25.6 sa pre zamestnancov Nemocnice Sv. Lukáša v Galante uskutočnil 2. ročník podujatia s názvom FAMILY DAY.

Očná jednodňová chirurgia v Nemocnici Svet zdravia Galanta Aktuality, Svet Zdravia, Galanta 29.06.2022
Kvalitná chirurgia oka

Očná jednodňová zdravotná starostlivosť v Nemocnici Svet zdravia Galanta sa špecializuje na operácie predného segmentu oka, najmä na operácie sivého zákalu a na refrakčné vnútroočné operácie.

Aktuality, Galanta 14.06.2022
V galantskej nemocnici ocenili významných darcov krvi!

Celý svoj život zachraňoval životy ako profesionálny vojak, dnes ich napriek tomu, že je na dôchodku, zachraňuje stále, ale svojou krvou. Ján Himpán daruje krv každé tri mesiace a za posledných 30 rokov nevynechal ani jeden možný odber. K darcovstvu priviedol aj desiatky ďalších vojakov, a tiež svojho syna. Pri príležitosti Svetového dňa darcov krvi (14. jún) mu vedenie galantskej nemocnice odovzdalo ďakovný list za celoživotné motivovanie darcov krvi a veľký prínos pre nemocnicu. Ocenili aj ďalších šesť darcov, ktorí majú za sebou viac ako 100 odberov krvi.

Aktuality, Galanta 10.05.2022
GALANTSKÁ NEMOCNICA S VÝZNAMNÝM OCENENÍM

Neurologické oddelenie galantskej nemocnice získalo za starostlivosť o pacientov s cievnou mozgovou príhodou medzinárodné ocenenie ESO Angels Awards - diamantovej úrovne.

Aktuality, Galanta 06.05.2022
Čisté ruky vždy a všade

S dátumom 5.5.2022 si opäť ako i po iné roky v tento deň, pripomíname Svetový deň hygieny rúk. Respiračné ochorenie COVID-19, s ktorým sme bojovali temer 2 roky nám zdravotníkom, ale aj laickej verejnosti ukázalo, aká je hygiena rúk pre prevenciu ochorení dôležitá.

Odoberajte novinky e-mailom

(Required)