Galanta

Aktuality, Svet Zdravia, Galanta 20.01.2020
V galantskej nemocnici sa vlani narodilo 1187 detí, osem mamičiek priviedlo na svet dvojičky

V Nemocnici Svet zdravia Galanta sa vlani uskutočnilo 1179 pôrodov, pričom najviac ich bolo v mesiaci august, a to 134. Chlapcov prišlo na svet viac ako dievčat a osem mamičiek si z galantskej pôrodnice domov odnieslo dvojičky.

Aktuality, Svet Zdravia, Dunajská Streda, Galanta, Humenné, Michalovce, Partizánske, Rimavská Sobota, Rožňava, Spišská Nová Ves, Topoľčany, Trebišov, Vranov nad Topľou, Žiar nad Hronom 03.01.2020
Toto sú prvé deti roku 2020 v nemocniciach Svet zdravia!

Niektorým to na svet trvalo dlhšie a nemocnice na nich čakali až do druhého dňa, iné sa narodili už necelé tri hodiny po polnoci. Pozrite si, aké mená dostali prví novorodenci narodení v nemocniciach Sveta zdravia a ktorí z nich to stihli ešte 1. januára.

Aktuality, Galanta 12.12.2019
Stretnutie s Mikulášom v galantskej nemocnici

Galantskú nemocnicu tento rok opäť neobišiel Mikuláš. Na podnet samotnej nemocnice a Občianskeho združenia Templars Slovakia sa známa trojica Mikuláš, čert a anjel, teda Roman Herceg, Ing. Peter Aštary a Katarína Tokovicsová, zastavili na Detskom oddelení a išli sa presvedčiť, či hospitalizované detičky poslúchali, alebo nie.

Odoberajte novinky e-mailom