Banská Štiavnica

Aktuality, Koronavirus, Banská Štiavnica, Dunajská Streda, Galanta, Humenné, Košice, Mammacentrum, Michalovce, Partizánske, Rimavská Sobota, Rožňava, Spišská Nová Ves, Stropkov, Svidník, Topoľčany, Trebišov, Vranov nad Topľou, Železničná Nemocnica Košice, Žiar nad Hronom 30.04.2020
Nemocnice siete Svet zdravia sa postupne vracajú k plánovaným operačným výkonom

Nemocnice siete Svet zdravia sa postupne vracajú k plánovaným operačným výkonom. Pacient musí pred operáciou dodržať 14-dňovú domácu karanténu, počas ktorej nevykazuje príznaky ochorenia COVID-19.

Aktuality, Banská Štiavnica, Krajší deň Banská Štiavnica 05.12.2019
Mikulášsky punč s Krajším dňom v Banskej Štiavnici

Dňa 4. 12. 2019 nás v nemocnici Svet zdravia v Banskej Štiavnici spolu s dobrovoľníčkami Krajšieho dňa navštívil Mikuláš rekordman s čertom.

Aktuality, Banská Štiavnica, Krajší deň Banská Štiavnica 18.11.2019
Deň úcty k starším v nemocnici Banská Štiavnica

Tak, ako každý rok, aj tento sa pod záštitou Dobrovoľníckeho centra projektu „Krajší deň“ v Banskej Štiavnici dňa 29. 10. 2019 uskutočnilo podujatie - Deň úcty starším, ktorým si vedenie nemocnice Svet zdravia, a.s., Všeobecná nemocnica Banská Štiavnica opäť pripomenulo, že staroba je krásna a ľudia, čím sú starší, tým si treba viac vážiť ich múdrosť a skúsenosť. 

Procare, Svet Zdravia, Banská Štiavnica, Žiar nad Hronom 03.06.2019
Deň matiek v nemocnici

Deň matiek sa už tradične vo Všeobecnej nemocnici Žiar nad Hronom a Všeobecnej nemocnici Banská Štiavnica oslavuje krásou.

Aktuality, Svet Zdravia, Banská Štiavnica, Krajší deň Banská Štiavnica 08.11.2018
Deň úcty k starším v nemocnici Banská Štiavnica

Aj jesenné dni na nemocničnom lôžku sa môžu zmeniť na krásne babie leto, ak ich dokážeme spoločne prežiariť najušľachtilejším ľudským citom, pretože my všetci - a zároveň každý jeden z nás - sme darom svetla, ktoré rozdávame, aj ktorého sme odrazom.

Aktuality, Svet Zdravia, Banská Štiavnica, Žiar nad Hronom 22.05.2018
Medzinárodný deň sestier v žiarskej a banskoštiavnickej nemocnici

12. máj je deň, kedy zdravotné sestry a pôrodné asistentky na celom svete oslavujú svoj sviatok. Slávi sa ako spomienka na narodenie priekopníčky ošetrovateľstva a sesterského povolania Florence Nightingalovej z Británie.

Aktuality, Svet Zdravia, Banská Štiavnica, Krajší deň Banská Štiavnica 10.04.2018
Veľká noc v nemocnici Banská Štiavnica

V rámci projektu Krajší deň sa aj tento rok opäť stretli dobrovoľníci v nemocnici Banská Štiavnica, aby spríjemnili klientom pobyt v Dome ošetrovateľskej starostlivosti.

Aktuality, Banská Štiavnica 06.11.2017
Deň úcty k starším v nemocnici Banská Štiavnica

Jeseň je naozaj krásne obdobie. Nádherný čas, kedy sú stromy okolitých lesov odeté do pestrofarebných šiat a v diaľave sa už belejú končiare vrchov. Všetko je jasné, priezračné a čisté. Ostré slnečné lúče prerážajú chladné závany vetra a hladia naše tváre. Jeseň je nezabudnuteľná aj preto, že v jednom zo svojich mesiacov nám pripomína jednu z najvzácnejších ľudských cností – úctu, ktorá môže byť zrodená len v duši človeka.

Aktuality, Svet Zdravia, Banská Štiavnica, Žiar nad Hronom 19.09.2017
Úsmevný športový deň zamestnancov Sveta zdravia

Zamestnanci nemocníc Žiar nad Hronom, Banská Štiavnica, polikliniky ProCare a zdravotnej poisťovne Dôvera sa stretli začiatkom septembra na netradičnom „športovom podujatí v úsmevnom duchu", ktoré otvoril riaditeľ nemocnice Branislav Jaďuď.

Odoberajte novinky e-mailom