Banská Štiavnica

Aktuality, Banská Štiavnica, Krajší deň Banská Štiavnica 13.04.2022
Veľká noc v nemocnici Svet zdravia Banská Štiavnica

Najobľúbenejšiu tradíciu Veľkej noci si zachovali pacienti v štiavnickej nemocnici.

Aktuality, Banská Štiavnica, Krajší deň Banská Štiavnica 06.04.2022
Krajší deň v nemocnici Banská Štiavnica

Prichádzajúce jarné obdobie je spojené s prebúdzaním prírody. Na uvítanie tohto krásneho obdobia sme sa v štiavnickej nemocnici rozhodli zrealizovať tematickú aktivitu, aby mali pacienti ešte "Krajší deň".

Aktuality, Banská Štiavnica, Žiar nad Hronom 04.04.2022
Legenda nemocnice Žiar nad Hronom a Banská Štiavnica

Pri príležitosti dňa lekárov, 30.03., sme si pripomenuli legendu nemocnice Svet zdravia v Žiari nad Hronom a Banskej Štiavnici.

Aktuality, Banská Štiavnica, Žiar nad Hronom 04.02.2022
Poďakovanie za osviežujúce dary pre našich zamestnancov

Ďakujeme organizácii Kto pomôže Slovensku a spoločnosti Birell za dodanie osviežujúcich nápojov s vitamínmi pre zamestnancov Všeobecnej nemocnice v Žiari nad Hronom a Všeobecnej nemocnice v Banskej Štiavnici.

Aktuality, Banská Štiavnica, Žiar nad Hronom 13.05.2021
V žiarskej a banskoštiavnickej nemocnici oslavovali sviatok sestier a pôrodných asistentiek: Ocenili najdlhšie slúžiace kolegyne

V Nemocnici Svet zdravia Žiar nad Hronom a Banská Štiavnica, rovnako ako v celej sieti nemocníc Svet zdravia a polikliník ProCare, včera oslavovali sviatok sestier a pôrodných asistentiek. 12. mája bol totiž Medzinárodný deň sestier a 5. mája Medzinárodný deň pôrodných asistentiek.

Aktuality, Banská Štiavnica, Žiar nad Hronom 30.03.2021
Deň lekárov v žiarskej nemocnici

Dnešný deň je výnimočným pre lekárky a lekárov. 30. marec je Dňom lekárov.

Aktuality, Koronavirus, Banská Štiavnica, Dunajská Streda, Galanta, Humenné, Košice, Mammacentrum, Michalovce, Partizánske, Rimavská Sobota, Rožňava, Spišská Nová Ves, Stropkov, Svidník, Topoľčany, Trebišov, Vranov nad Topľou, Železničná Nemocnica Košice, Žiar nad Hronom 30.04.2020
Nemocnice siete Svet zdravia sa postupne vracajú k plánovaným operačným výkonom

Nemocnice siete Svet zdravia sa postupne vracajú k plánovaným operačným výkonom. Pacient musí pred operáciou dodržať 14-dňovú domácu karanténu, počas ktorej nevykazuje príznaky ochorenia COVID-19.

Aktuality, Banská Štiavnica, Krajší deň Banská Štiavnica 05.12.2019
Mikulášsky punč s Krajším dňom v Banskej Štiavnici

Dňa 4. 12. 2019 nás v nemocnici Svet zdravia v Banskej Štiavnici spolu s dobrovoľníčkami Krajšieho dňa navštívil Mikuláš rekordman s čertom.

Aktuality, Banská Štiavnica, Krajší deň Banská Štiavnica 18.11.2019
Deň úcty k starším v nemocnici Banská Štiavnica

Tak, ako každý rok, aj tento sa pod záštitou Dobrovoľníckeho centra projektu „Krajší deň“ v Banskej Štiavnici dňa 29. 10. 2019 uskutočnilo podujatie - Deň úcty starším, ktorým si vedenie nemocnice Svet zdravia, a.s., Všeobecná nemocnica Banská Štiavnica opäť pripomenulo, že staroba je krásna a ľudia, čím sú starší, tým si treba viac vážiť ich múdrosť a skúsenosť. 

Odoberajte novinky e-mailom

(Required)