Prejsť na obsah
Nemocnice Penta Hospitals

Upratovačka – Nemocnica Topoľčany

Miesto práce
Topoľčany
Druh pracovného pomeru
Plný úväzok
Termín nástupu
Dohodou.
Ponúkaný plat (brutto)
646,00 EUR

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Čistenie, leštenie a utieranie nábytku a vybavenia od prachu.
  • Umývanie okien, sklených výplní dverí a ostatných sklených povrchov.
  • Vysýpanie smetných košov, Vysávanie nečistôt z kobercov, rohožiek a ostatných textílií.
  • Zametanie a umývanie podláh, dlažieb a exteriérových povrchov.
  • Čistenie a dezinfikovanie sociálnych zariadení, dopĺňanie hygienických potrieb.

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

Stredné odborné vzdelanie - SOU (výučný list)

Vzdelanie v odbore

Bez špecializácie

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- Tímovosť
- Zdravotná spôsobilosť na fyzickú záťaž (dvíhanie a prenášanie pacientov)

Poznámka pre kandidáta

V prípade záujmu Vás prosíme o zaslanie životopisu v slovenskom jazyku.
Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.
Ďakujeme Vám za prejavený záujem a dôveru.

Čo ponúkame

  • príjemný profesionálny kolektív a rodinná atmosféra nemocnice
  • skvelé možnosti profesionálneho uplatnenia
  • možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania
  • benefity pre zdravie, voľný čas, kultúru, rodinu a deti

Mám záujem o pracovnú ponuku

Ak máte záujem o informácie ohľadom ponuky služieb alebo ste nenašli čo ste hľadali, kontaktujte nás prostredníctvom infolinky alebo kontaktného formulára.

Kontaktný formulár neslúži na účel objednania sa na vyšetrenie.