Sestra- oddelenie chirurgie- Nemocnica Žiar nad Hronom

Miesto práce
Žiar nad Hronom

Druh pracovného pomeru
Plný úväzok alebo typ a výšku úväzku, ktorú prispôsobíme Vašim potrebám

Termín nástupu
Dohodou

Ponúkaný plat (brutto)
971,88 €

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• poskytovanie ošetrovateľskej starostlivosti s dôrazom na maximálnu kvalitu a efektívnosť
• práca podľa ošetrovateľských štandardov, ošetrovanie chorých v súlade s najnovšími zásadami
• samostatné realizovanie výkonov zodpovedajúcich kvalifikácii, realizovanie činností ošetrovateľského plánu
• vedenie dokumentácie o pacientovi

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

Úplné stredné odborné vzdel. SOŠ a konzervat.(uk. maturitou)

Vzdelanie v odbore

Bez špecializácie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- Empatická komunikácia
- Flexibilita
- Organizačné schopnosti a schopnosť plánovať
- Rešpekt
- Schopnosť rozhodovať (riešiť krízové situácie)
- Tímovosť
- Zodpovednosť

Poznámka pre kandidáta

Naša nemocnica zabezpečuje zdravotnú starostlivosť nielen pre 50 000 obyvateľov okresu, ale aj pre spádové okresy Žarnovica a Banská Štiavnica s takmer 100 000 obyvateľmi. Rozumieme Vašim potrebám a chuti napredovať, preto Vás radi podporíme pri Vašom rozvoji formou grantov a podporou zo strany zamestnancov a HR oddelenia pri štarte do pracovného života. Naše chirurgické oddelenie poskytuje kvalifikovanú starostlivosť v oblasti všeobecnej či cievnej chirurgie a tiež traumatológie. Medicínske a ošetrovateľské postupy zdravotnej starostlivosti zahŕňajú prevenciu, diagnostiku, liečbu ochorenia s cieľom zlepšenia  zdravotného stavu pacienta a zabezpečenie jeho následnej starostlivosti a kontroly poskytovateľom zdravotnej starostlivosti. Máme 35 lôžok, z toho 2 nadštandardné jedno lôžkové izby a 6 lôžok na JIS. Na oddelení je za rok odliečených viac ako 2500 pacientov, ročne vykonávame cca 1400 operácií, ktoré sme rozšírili aj o traumatologické operácie, ktoré sa v minulosti na chirurgickom oddelení vykonávali len v obmedzenom počte. Súčasťou chirurgického oddelenia je jednotka intenzívnej starostlivosti JIS, ktorá disponuje šiestimi lôžkami. Počas operácii používame najmodernejšiu techniku, špičkový HD laparoskop, harmonický skalpel, staplery, laser, artroskop, C-rameno. Výška mzdy bude bližšie upresnená na osobnom pohovore v závislosti od profilu kandidáta. Typ a výšku úväzku prispôsobíme Vašim potrebám. Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené kvalifikačné predpoklady, prosím zašlite nám Váš štrukturovaný životopis. Pokiaľ preferujete prácu na inom oddelení alebo len potrebujete bližšie informácie o inzerovanej pozícii, neváhajte nám zaslať Váš životopis, budeme Vás kontaktovať a radi zodpovieme na Vaše otázky. Ďakujeme Vám za prejavený záujem a dôveru.

 

Aktuality

Krabice lásky pre seniorov z košickej centrály

Zamestnanci košickej centrály ProCare Svet zdravia sa zapojili do charitatívnej zbierky „Krabice lásky pre starkých“.

VIAC...

Zdravotníci z našich nemocníc a polikliník pomôžu štátu a zapoja sa do celoplošného testovania na COVID-19

Zdravotníci najväčšej siete súkromných nemocníc Svet zdravia a polikliník ProCare sa zapoja do víkendového celoplošného testovania obyvateľstva antigénovými testami.

VIAC...

O prácu v nemocniciach Svet zdravia sa uchádza tento rok najvyšší počet absolventov

Nemocnice siete Svet zdravia prijali v tomto roku najvyšší počet žiadostí o prácu od absolventov lekárskych fakúlt. Najviac ich pritom prišlo z Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach a Univerzity Komenského v Bratislave. Do zamestnania nemocnice mohli prijať každého tretieho uchádzača. Zároveň sa oproti vlaňajšku počas prvého pol roka zvýšil aj celkový počet žiadostí, a to o vyše 20 percent.

VIAC...