Prejsť na obsah
Nemocnice Penta Hospitals

Sestra – Neonatologické oddelenie, pediatria – Nemocnica Michalovce

Miesto práce
Michalovce
Druh pracovného pomeru
Plný úväzok
Termín nástupu
Dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
1 304  EUR

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

◦ poskytovanie komplexnej ošetrovateľskej starostlivosti o pacientov na lôžkovom oddelení
◦ vedenie ošetrovateľskej dokumentácie o pacientovi
◦ realizácia výkonov zodpovedajúcim dosiahnutej kvalifikácii, podľa ošetrovateľského plánu v súlade s najnovšími poznatkami a zásadami.

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

Bakalárske štúdium

Vzdelanie v odbore

Bez špecializácie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Poznámka pre kandidáta

Telefonicky budeme kontaktovať len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.
Ďakujeme Vám za prejavený záujem a dôveru.

Čo ponúkame

◦ plný úväzok
◦ príjemný profesionálny kolektív a rodinná atmosféru nemocnice
◦ skvelé možnosti profesionálneho uplatnenia
◦ možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania
◦ benefity pre zdravie, voľný čas, kultúru, rodinu a deti

Mám záujem o pracovnú ponuku

Ak máte záujem o informácie ohľadom ponuky služieb alebo ste nenašli čo ste hľadali, kontaktujte nás prostredníctvom infolinky alebo kontaktného formulára.

Kontaktný formulár neslúži na účel objednania sa na vyšetrenie.