Prejsť na obsah
Nemocnice Penta Hospitals

Lekár – vnútorné lekárstvo – Vranov nad Topľou

Miesto práce
Vranov nad Topľou
Druh pracovného pomeru
Plný úväzok
Termín nástupu
Dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
od 1956,00 € - v závislosti od profilu kandidáta

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Stojí spokojnosť pacienta na rebríčku Vašich hodnôt na poprednej priečke? Je pre Vás empatická komunikácia prirodzenou súčasťou dialógu nielen medzi pacientom a lekárom? Chcete byť súčasťou tímu a zlepšovať slovenské zdravotníctvo? Tak neváhajte a pridajte sa k nám!

Čo bude Vašou náplňou práce?

  • pod dohľadom kvalifikovaného lekára/primára vykonávate špecializovanú preventívnu činnosť v medicínskom odbore na základe získanej odbornej kvalifikácie
  • diagnostikujete na základe vyšetrení ochorenie a stanovujete najvhodnejšiu liečbu po konzultácii s kolegom
  • poskytujete zdravotnú starostlivosť
  • vediete zdravotnú dokumentáciu a vykazujete zdravotné výkony zdravotným poisťovniam

Pracovná doba: od 7:30 do 16:00

Čo od Vás očakávame:

  • vysokoškolské vzdelanie II. stupňa
  • zodpovedný prístup k práci a dôslednosť
  • analytické myslenie a samostatnosť
  • chuť a ochotu rozvíjať sa a zdokonaľovať sa v danom odbore
  • schopnosť rozhodovať
  • tímovosť

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

Vysokoškolské vzdelanie II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Bez špecializácie; špecializácia v odbore interné lekárstvo výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Poznámka pre kandidáta

Zaujala Vás naša ponuka? Zašlite nám Váš životopis.
Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Čo ponúkame

Nespájame svoju identitu len s prácou. Ponúkame spoluprácu v stabilnom tíme, s ktorým sa budete mať o čom baviť. Okrem toho na Vás čakajú

  • typ úväzku prispôsobený Vašim potrebám
  • odborné školenia ale aj osobnostný rozvoj
  • možnosť profesijne sa posúvať
  • využiť nadštandardnú zdravotnú starostlivosť a zľavy v sieti lekární
  • užiť si benefity pre zdravie, voľný čas, kultúru a rodinu

Mám záujem o pracovnú ponuku

Ak máte záujem o informácie ohľadom ponuky služieb alebo ste nenašli čo ste hľadali, kontaktujte nás prostredníctvom infolinky alebo kontaktného formulára.

Kontaktný formulár neslúži na účel objednania sa na vyšetrenie.