Lekár absolvent- Nemocnica Žiar nad Hronom

Miesto práce
Žiar nad Hronom

Druh pracovného pomeru
Plný úväzok alebo typ a výšku úväzku prispôsobená Vašim potrebám

Termín nástupu
Dohodou

Ponúkaný plat (brutto)
1365 €

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Radi prijmeme čerstvých absolventov, prípadne absolventov zaradených do špecializačnej prípravy na voľné pozície na oddeleniach: pediatrické, interné a chirurgické oddelenie. Prípadne oddelenie dlhodobo chorých v Nemocnici v Banskej Štiavnici. Možno ešte úplne nevieš, ktorou cestou sa vybrať- vieme, že veľké rozhodnutia, ktoré sú na celý život, niesú jednoduché, preto Ti ponúkame konzultácie, prípadne zmenu oddelenia, až kým nebudeš úplne spokojný. Tvoja spokojnosť je pre nás prioritou. Budeme od Teba chcieť: 

◦ poskytovať zdravotnú starostlivosť v rozsahu získanej odbornej kvalifikácie,
◦ samostatné vykonávanie preventívnej, diagnostickej a liečebnej činnosti
◦ zabezpečovanie komplexnej a konziliárnej zdravotnej starostlivosti, v súlade s koncepciou odboru a vykonávanie odbornej špecializovanej diagnostickej a preventívno-liečebnej činnosti v danom odbore

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

Vysokoškolské vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- Analytické schopnosti
- Bezúhonnosť
- Empatická komunikácia
- Flexibilita
- Organizačné schopnosti a schopnosť plánovať
- Out-of-the-box thninking - Inovatívne myslenie (kreativita)
- Prezentačné schopnosti
- Riadenie a motivácia ľudí
- Schopnosť rozhodovať (riešiť krízové situácie)
- Strategické myslenie
- Tímovosť
- Zodpovednosť

Poznámka pre kandidáta

Naša nemocnica zabezpečuje zdravotnú starostlivosť nielen pre 50 000 obyvateľov okresu, ale aj pre spádové okresy Žarnovica a Banská Štiavnica s takmer 100 000 obyvateľmi. Dávame Ti jedinečný na mieru vytvorený štart do pracovného života kde-Typ a výšku úväzku prispôsobíme Tvojim potrebám. Rozumieme Tvojim prioritám, preto plne rešpektujeme a podporujeme Tvoj rozvoj a podporu pri štarte do pracovného života. Výška mzdy bude bližšie upresnená na osobnom pohovore v závislosti od profilu kandidáta. Ak Ťa naša ponuka zaujala a spĺňaš uvedené kvalifikačné predpoklady, prosím zašli nám Tvoj štrukturovaný životopis. Pokiaľ preferuješ prácu na inom oddelení nič to, pozrieme sa na možnosti a určite spoločne niečo vymyslíme tak aby si bol spokojný, alebo len potrebuješ bližšie informácie o inzerovanej pozícii, neváhaj nám zaslať životopis, budeme Ťa kontaktovať a radi zodpovieme na Tvoje otázky. Ďakujeme za prejavený záujem.

 

Čo ponúkame

- Poskytujeme granty pre lekárske aj nelekárske odbory, soft-skills workshopy a mnoho iného.

- Aktívne pristupujeme k študentom medicíny a ošetrovateľstva- organizujeme Letný Camp, vyhlasujeme Medika roka, Florence roka, zriaďujeme Virtuálne Anatomické Učebne a mnoho ďalšieho.

- Poskytujeme celoročnú zdravotnú starostlivosť v sieti ProCare pre Vás aj Vašich blízkych bez dlhých čakacích dôb. Letnú detskú krajinu plnú dobrodružstiev, darčeky pri príležitosti MDD, Mikuláša.. a mnoho ďalšieho.

- Výrazné zľavy na divadelné predstavenia, na ročné predplatné všetkých titulov vydavateľstva News and Media Holding.

- Podporujeme zdravý životný štýl- prispievame na multisport karty pre Vás a Vašich blízkych, organizujeme Mesiac zdravia, hradíme účasť na medzinárodných maratónoch, x body treningy a mnoho iného.

- S vernostnou kartou Dr. Max, môžete nakupovať lieky za zvýhodnené ceny.

- Každý rok odmeňujeme všetky sestry, lekárov, ozp pozície a taktiež každoročne vyhlasujeme víťazov Ligy výnimočných.


Aktuality

Krabice lásky pre seniorov z košickej centrály

Zamestnanci košickej centrály ProCare Svet zdravia sa zapojili do charitatívnej zbierky „Krabice lásky pre starkých“.

VIAC...

Zdravotníci z našich nemocníc a polikliník pomôžu štátu a zapoja sa do celoplošného testovania na COVID-19

Zdravotníci najväčšej siete súkromných nemocníc Svet zdravia a polikliník ProCare sa zapoja do víkendového celoplošného testovania obyvateľstva antigénovými testami.

VIAC...

O prácu v nemocniciach Svet zdravia sa uchádza tento rok najvyšší počet absolventov

Nemocnice siete Svet zdravia prijali v tomto roku najvyšší počet žiadostí o prácu od absolventov lekárskych fakúlt. Najviac ich pritom prišlo z Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach a Univerzity Komenského v Bratislave. Do zamestnania nemocnice mohli prijať každého tretieho uchádzača. Zároveň sa oproti vlaňajšku počas prvého pol roka zvýšil aj celkový počet žiadostí, a to o vyše 20 percent.

VIAC...