Prejsť na obsah
Nemocnice Penta Hospitals

Koordinátor kvality pre Nemocnicu Spišská Nová Ves

Miesto práce
Spišská Nová Ves
Druh pracovného pomeru
Plný úväzok
Termín nástupu
01.01.2024
Ponúkaný plat (brutto)
1. 164,00 EUR, prípadne v závislosti od profilu kandidáta

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako Koordinátor kvality budete spoluzodpovedať za riadenie kvality zdravotnej starostlivosti v nemocnici a tým sa podieľať na zvyšovaní kvality a bezpečnosti poskytovanej zdravotnej starostlivosti.

Čo bude Vašou náplňou práce:

  • podieľate sa na príprave koordinácii a správe interných predpisov, dokumentácie v súlade s legislatívnymi požiadavkami a požiadavkami štandardov kvality a bezpečnosti
  • spolupracujete s rôznymi oddeleniami a úsekmi nemocnice pri nastavovaní systému a procesov kvality
  • zodpovedáte za oboznamovanie ako aj za systém školení zamestnancov v oblasti internej dokumentácie a procesov
  • spolupracujete na vypracovávaní cieľov a programov kvality, ukazovateľov kvality a vyhodnocujete ročné plány kvality
  • plánujete, vykonávate a zabezpečujete interné audity v nemocnici a zároveň navrhujete, koordinujete nápravné opatrenia
  • administratívne zabezpečujete a koordinujete riešenie sťažností, nežiaducich udalostí
  • spracovávate reporty za celú oblasť kvality za nemocnicu podľa požiadaviek manažéra kvality
  • pravidelne kontrolujete a sledujete chod všetkých pracovísk nemocnice a výsledky indikátorov kvality nemocnice za účelom identifikácie rizík a opatrení smerjúcich k zlepšeniu
  • navrhujete vedeniu nemocnice opatrenia vedúce k zvyšovaniu bezpečnosti a efektivity
  • reportujete vedeniu nemocnice.

Čo od Vás očakávame:

  • SŠ/VŠ vzdelanie v oblasti zdravotníctva alebo ekonomické vzdelanie
  • znalosť systému manažérstva kvality (ISO 9001)
  • skúsenosti s riadením systému kvality
  • výhodou je znalosť metód a manažérskych systémov v oblasti zabezpečovania kvality
  • výhodou je znalosť procesov v zdravotníckom prostredí
  • výhodou je znalosť legislatívy súvisiacej s poskytovaním zdravotnej starostlivosti jej kvalitou a bezpečnosťou
  • dobrá znalosť práce s počítačom (MS Office, internet)
  • výborné organizačné a riadiace schopnosti
  • vysoká miera zodpovednosti a spoľahlivosti
  • schopnosť riešiť kritické situácie
  • dôsledný a precízny prístup

Vzdelanie v odbore

SŠ/VŠ vzdelanie v oblasti zdravotníctva alebo ekonomické vzdelanie

Poznámka pre kandidáta

V prípade, že Vás pracovná pozícia zaujala, pošlite nám prosím Váš aktuálny životopis v slovenskom jazyku.

Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky pre obsadenie danej pozície.

Čo ponúkame

  • príjemný a profesionálny kolektív
  • skvelé možnosti profesionálneho uplatnenia
  • možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania
  • benefity zamerané na zdravie, voľný čas, kultúru a rodinu

Mám záujem o pracovnú ponuku

Ak máte záujem o informácie ohľadom ponuky služieb alebo ste nenašli čo ste hľadali, kontaktujte nás prostredníctvom infolinky alebo kontaktného formulára.

Kontaktný formulár neslúži na účel objednania sa na vyšetrenie.