Junior špecialista pre web a online

Miesto práce
Košice

Druh pracovného pomeru
Plný úväzok

Termín nástupu
Dohodou

Ponúkaný plat (brutto)
od 1100€* finálna výška mzdy je predmetom dohody na základe predošlých skúseností a schopností kandidáta

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pridaj sa k nám – do nášho dynamického tímu na pozíciu Junior špecialista pre web a online, kde sa budeš venovať predovšetkým administrácii firemného webu, jeho zlepšovaniu  ako aj ďalším úlohám v oblasti on-line marketingu.

Očakávame že si kreatívny s pro-klientskym prístupom, no zároveň veľmi precízny a spoľahlivý.

Medzi Tvoje hlavné kompetencie bude patriť:

  • administrácia webu na dennej báze (technická a obsahová stránka)
  • udržiavanie a aktualizovanie webu po obsahovej stránke
  • spravovanie a aktualizácia firemného intranetu
  • oprava vzniknutých chýb
  • testovanie a optimalizovanie web stránok s cieľom zefektívniť ich použiteľnosť
  • komunikácia s nemocnicami a poliklinikami siete ProCare a Svet zdravia
  • spolupracovanie s autormi textov, grafikmi, programátormi a web dizajnérmi
  • vyhodnocovanie návštevnosti webových stránok
  • sledovanie nových trendov, vyhľadávanie nových príležitostí

Očakávame  tieto zručnosti a znalosti:

  • znalosť CMS systému Wordpress
  • znalosti a praktické skúsenosti s Google Analytics, Google Tag Manager a Data Studio
  • znalosti a skúsenosti s Hotjar, Google Ads, Google Search Console  - veľkou výhodou
  • dobré komunikačné schopnosti slovom aj písmom (vrátane slovenskej gramatiky)
  • skúsenosti s úpravou fotografií a základných grafických prác veľkou výhodou
  • aktuálny prehľad v oblasti internetových inovácií v sales, web a online marketingu

Miesto výkonu práce sú Košice alebo Bratislava - podľa preferencií vybraného kandidáta.

Vzdelanie v odbore

Vysokoškolské vzdelanie  v technických alebo marketingových odboroch. Ak si absolvent, očakávame prax a skúsenosti v danej oblasti získané počas štúdia a veľký záujem o zdokonaľovanie a rozvoj

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- Empatická komunikácia
- Flexibilita
- Out-of-the-box thninking - Inovatívne myslenie (kreativita)
- Prezentačné schopnosti
- Tímovosť
- Zodpovednosť
- príjemný hlas a vystupovanie
- schopnosť pochopiť a promptne riešiť požiadavky klienta

Poznámka pre kandidáta

V prípade, že máte záujem o túto pozíciu, vyplňte prosím formulár a pripojte svoj životopis. Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.
Po starostlivom posúdení životopisov budeme telefonicky kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola.

Čo ponúkame

Možnosť rozvíjať svoju kariéru v zázemí silnej súkromnej spoločnosti, ktorá je súčasťou medzinárodnej siete zdravotníckych zariadení v strednej Európe.

  • Stabilné zamestnanie
  • Príjemné pracovné prostredie
  • Zdravotná starostlivosť aj pre rodinných príslušníkov
  • Odborné školenia
  • Možnosť profesionálneho rastu
  • Zamestnanecké aktivity

Aktuality

Krabice lásky pre seniorov z košickej centrály

Zamestnanci košickej centrály ProCare Svet zdravia sa zapojili do charitatívnej zbierky „Krabice lásky pre starkých“.

VIAC...

Zdravotníci z našich nemocníc a polikliník pomôžu štátu a zapoja sa do celoplošného testovania na COVID-19

Zdravotníci najväčšej siete súkromných nemocníc Svet zdravia a polikliník ProCare sa zapoja do víkendového celoplošného testovania obyvateľstva antigénovými testami.

VIAC...

O prácu v nemocniciach Svet zdravia sa uchádza tento rok najvyšší počet absolventov

Nemocnice siete Svet zdravia prijali v tomto roku najvyšší počet žiadostí o prácu od absolventov lekárskych fakúlt. Najviac ich pritom prišlo z Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach a Univerzity Komenského v Bratislave. Do zamestnania nemocnice mohli prijať každého tretieho uchádzača. Zároveň sa oproti vlaňajšku počas prvého pol roka zvýšil aj celkový počet žiadostí, a to o vyše 20 percent.

VIAC...