Prejsť na obsah
Centrála spoločnosti

Agent call centra vo Svidníku – polikliniky ProCare

Miesto práce
Svidník
Druh pracovného pomeru
Plný úväzok
Termín nástupu
01.09. 2023 alebo dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
1020 €/btt + variabilná zložka

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staňte sa prvým kontaktom pre našich klientov. Budujte s nami značku, ktorá prispieva k pozitívnemu vnímaniu zdravotnej starostlivosti.

Čo Vás na tejto pozícii čaká?

  • starostlivosť o existujúcich klientov telefonicky alebo emailom
  • rezervujete termíny vyšetrení do diárov lekárov v našich poliklinikách
  • budujete a rozvíjate dobré vzťahy s klientmi
  • spolupracujete s kolegami na poliklinikách a centrále
  • predávate programy Osobnej starostlivosti výhradne existujúcim klientom, ktorí naše služby poznajú
  • zisťujete spokojnosť klientov s poskytnutými službami

Čo od Vás očakávame:

  • organizačné schopnosti a schopnosti plánovať
  • empatickú komunikáciu a trpezlivosť
  • schopnosť pochopiť a promptne riešiť požiadavky klienta
  • príjemné vystupovanie
  • tímovosť

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

Úplné stredné všeobecné vzdelanie s maturitou

Vzdelanie v odbore

Bez špecializácie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Poznámka pre kandidáta

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám životopis v slovenskom jazyku.

Čo ponúkame

Nespájame svoju identitu len s prácou. Ponúkame spoluprácu v tíme, s ktorým sa budete mať o čom baviť. Okrem toho na Vás čakajú

  • odborné školenia ale aj osobnostný rozvoj
  • príjemný kolektív a rodinná atmosféra, kde sú kolegovia viac podporou ako šéfmi
  • po skúšobnej dobe možnosť pracovať formou home officu
  • benefity pre zdravie, voľný čas, rodinu a kultúru

Mám záujem o pracovnú ponuku

Ak máte záujem o informácie ohľadom ponuky služieb alebo ste nenašli čo ste hľadali, kontaktujte nás prostredníctvom infolinky alebo kontaktného formulára.

Kontaktný formulár neslúži na účel objednania sa na vyšetrenie.