Jesenny kemp 2022
 

Jesenný kemp 2022

Program odborných stáží a workshopov pre študentov lekárskych fakúlt 3., 4. a 5. ročníka a budúce sestry študujúce v 2. a vyššom ročníku fakúlt ošetrovateľstva.

Príď si vyskúšať reálnu medicínu v dvoch nemocniciach siete Svet zdravia.
Pripravili sme pre teba program odborných stáží a workshopov, kde tímová práca hrá svoj prím. 

V rámci kempu ťa čaká prax, odborné workshopy a prednášky na rôzne, aj nemedicínske témy. Naučíme ťa pracovať v tíme a ukážeme ti moderné trendy v poskytovaní zdravotnej starostlivosti a manažmentu. 

Ako člen TOP dvadsiatky si budeš môcť vyskúšať prácu na rôznych špecializovaných oddeleniach v nemocnici v Humennom a Vranove nad Topľou a so svojím tímom zabojovať o cenu TOP tím Jesenného kempu 2022. 

Prihlás sa teraz
 

Chcem vedieť viac

Zaregistruj sa a do 31. októbra 2022 nám pošli pár riadkov o sebe spolu s motivačným listom, v ktorom nám odpovieš na otázku: „Čo by ste naordinovali novému zdravotníctvu okrem financií? “  

Finálna TOP dvadsiatka účastníkov bude následne vybraná na základe osobného profilu a motivačného listu uchádzačov. 

Info o tvojej účasti v TOP 20 dostaneš začiatkom novembra 2022. Účasť na akcii Jesenný kemp 2022 je úplne BEZPLATNÁ. 

KEDY sa Jesenného kempu zúčastníš? Termín konania akcie je 23. – 26.11. 2022. 

KDE? Miesto konania akcie je hotel Karpatia v Humennom, kde budeš aj ubytovaný. Odborná časť akcie sa uskutoční v nemocniciach Sveta zdravia v Humennom a Vranove nad Topľou. 

AKO? Súčasťou denného programu v nemocniciach budú viaceré odborné workshopy na atraktívne medicínske témy. Navyše v piatok budeš mať možnosť zažiť nočnú službu v nemocnici 

Budeš sa môcť stretnúť s množstvom zaujímavých profesionálov spomedzi lekárov a sestier, vedenia nemocníc, ako aj zástupcov siete ProCare a Svet zdravia. 

Vo večerných hodinách sa bude konať neformálny spoločenský program, ktorý bude vyskladaný zo zaujímavých nemedicínskych prednášok a práci na projektovom zadaní.  

Kemp zavŕšime prezentáciami a vyhodnotením najlepšieho tímového projektu Jesenného kempu 2022. 

Preprava počas Jesenného kempu bude zabezpečená. 

Registruj sa ešte dnes

Ďakujeme za záujem, prihlasovanie je ukončené

 

Ako to prebieha na našich kempoch?

NA PIATOM ROČNÍKU LETNÉHO CAMPU MEDIKOV ZAŽILI AJ NOC NA URGENTE
Aké je to byť pri reálnom pôrode či asistovať pri skutočnej chirurgickej operácii – aj to si celý minulý týždeň skúšala dvadsiatka vybraných študentov slovenských i českých lekárskych fakúlt. V štyroch nemocniciach na východe Slovenska sa totiž konal Letný camp medikov. V Michalovciach, Trebišove, Humennom a Vranove nad Topľou si študenti skúšali prácu lekára a zisťovali, ako funguje skutočná nemocnica. Tento rok navyše zažili aj nočnú službu na urgentnom príjme. V tímoch potom pracovali na súťažnom zadaní a piati víťazní medici si tak domov odniesli i odmenu.

PREČÍTAJ SI VIAC

 
 

Kontakt: letnycamp@svetzdravia.com
Organizátor: 
Akadémia Svet zdravia, n.o.
ProCare, a.s. a Svet zdravia, a.s
Maximálna kapacita účastníkov:
20 študentov
Oficiálny jazyk akcie:
slovenčina