Aktuality, Galanta    04.11.2019

Jesenná brigáda v galantskej nemocnici

Mesiac október sa v galantskej nemocnici niesol v duchu upratovania okolia.

Jesenná brigáda v galantskej nemocnici

 

Do jesennej brigády sa zapojilo opäť pomerne veľké množstvo zamestnancov. Tentokrát sme sa zamerali hlavne na odpratávanie nekonečného množstva cigaretových ohorkov, papierov, parkovacích bločkov a najmä suchého a opadaného ihličia a listov zo stromov. Počasie nám prialo a práca nám išla od ruky. Vyzbieral sa jeden veľký kontajner odpadu a po brigáde sa všetci mohli pohostiť pečenou klobásou z dielne nášho hlavného kuchára a jeho kolegov zo stravovacej prevádzky.

Aj napriek tomu, že v nemocnici stále prebiehajú rekonštrukčné práce na fasáde, brigáda priniesla svoje ovocie v podobe pozitívnych ohlasov na čistotu okolia. Spoločne sme totiž vyzbierali plný nadrozmerný kontajner určený na zmesový komunálny odpad. Všetkých zúčastneným ďakujeme a veríme, že sa opäť stretneme na ďalšej, jarnej brigáde.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 28.05.2020

Pre našich najmenších v michalovskej nemocnici

V Nemocnici Svet zdravia Michalovce sme aj tento rok nachystali pre mamičky na nadštandardných izbách prekvapenie v podobe balíčkov s detskou košieľkou, čiapočkou a ponožkami v peknom a hlavne ekologickom darčekovom balení.

Aktuality 27.05.2020

Vo svidníckej nemocnici dostali funkčné rúška

Zamestnanci svidníckej nemocnice dostali špeciálne rúška vyrobené z funkčného materiálu, ktorý sa využíva pri športe.

Aktuality 27.05.2020

Psychofyzická príprava na pôrod je tu opäť pre vás v michalovskej nemocnici

Milé mamičky, v našej pôrodnici v Michalovciach Vám opäť ponúkame možnosť psychofyzickej prípravy na pôrod, aby sme Vás na tento nádherný okamih príchodu Vášho bábätka čo najlepšie pripravili. Vzhľadom na aktuálnu situáciu však stále platia sprísnené hygienické opatrenia.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO