Aktuality, Galanta    04.11.2019

Jesenná brigáda v galantskej nemocnici

Mesiac október sa v galantskej nemocnici niesol v duchu upratovania okolia.

Jesenná brigáda v galantskej nemocnici

 

Do jesennej brigády sa zapojilo opäť pomerne veľké množstvo zamestnancov. Tentokrát sme sa zamerali hlavne na odpratávanie nekonečného množstva cigaretových ohorkov, papierov, parkovacích bločkov a najmä suchého a opadaného ihličia a listov zo stromov. Počasie nám prialo a práca nám išla od ruky. Vyzbieral sa jeden veľký kontajner odpadu a po brigáde sa všetci mohli pohostiť pečenou klobásou z dielne nášho hlavného kuchára a jeho kolegov zo stravovacej prevádzky.

Aj napriek tomu, že v nemocnici stále prebiehajú rekonštrukčné práce na fasáde, brigáda priniesla svoje ovocie v podobe pozitívnych ohlasov na čistotu okolia. Spoločne sme totiž vyzbierali plný nadrozmerný kontajner určený na zmesový komunálny odpad. Všetkých zúčastneným ďakujeme a veríme, že sa opäť stretneme na ďalšej, jarnej brigáde.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 23.11.2020

Svetový deň predčasne narodených detí v humenskej nemocnici

17. november je dňom, kedy si okrem nežnej revolúcie pripomíname aj deň, ktorý patrí tým úplne najmenším a najkrehkejším – Svetový deň predčasne narodených detí.

Aktuality 20.11.2020

V humenskej nemocnici prevetrali krvinky

Pri príležitosti dňa študentstva sa v nemocnici A. Leňa v Humennom stretlo viacero prvodarcov aj aktívnych darcov tej najvzácnejšej tekutiny.

Aktuality 19.11.2020

Situácia vo vranovskej nemocnici je stabilizovaná: Verejnosť však vyzýva k zodpovednosti pri nosení rúšok

Situácia vo vranovskej nemocnici je vzhľadom na aktuálnu epidemiologickú situáciu v regióne stabilizovaná. Nemocnica sa stará o COVID pacientov a zároveň poskytuje všetku zdravotnú starostlivosť, vrátane plánovanej operatívy. Postarať sa chce o všetkých, ktorí jej pomoc potrebujú.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO