Aktuality, Galanta    04.11.2019

Jesenná brigáda v galantskej nemocnici

Mesiac október sa v galantskej nemocnici niesol v duchu upratovania okolia.

Jesenná brigáda v galantskej nemocnici

 

Do jesennej brigády sa zapojilo opäť pomerne veľké množstvo zamestnancov. Tentokrát sme sa zamerali hlavne na odpratávanie nekonečného množstva cigaretových ohorkov, papierov, parkovacích bločkov a najmä suchého a opadaného ihličia a listov zo stromov. Počasie nám prialo a práca nám išla od ruky. Vyzbieral sa jeden veľký kontajner odpadu a po brigáde sa všetci mohli pohostiť pečenou klobásou z dielne nášho hlavného kuchára a jeho kolegov zo stravovacej prevádzky.

Aj napriek tomu, že v nemocnici stále prebiehajú rekonštrukčné práce na fasáde, brigáda priniesla svoje ovocie v podobe pozitívnych ohlasov na čistotu okolia. Spoločne sme totiž vyzbierali plný nadrozmerný kontajner určený na zmesový komunálny odpad. Všetkých zúčastneným ďakujeme a veríme, že sa opäť stretneme na ďalšej, jarnej brigáde.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 14.11.2019

Topoľčianska nemocnica vymenila vyše 120 postelí

V Nemocnici Svet zdravia Topoľčany vymenili vyše 120 postelí. Nové elektricky polohovateľné lôžka dostalo gynekologicko-pôrodnícke a ortopedické oddelenie i oddelenie úrazovej chirurgie. Nemocnica zároveň vymenila aj intenzivistické a transportné lôžka. Celková investícia, ktorá bola spolufinancovaná z eurofondov, sa vyšplhala na 300-tisíc eur.

Vranovska nemocnice ziskala hlavnu cenu medzi najlepsimi projektami energetickej efektivnosti - Efektia 2019

Aktuality 14.11.2019

Vranovská nemocnica získala hlavnú cenu EFEKTIA 2019

Opäť sme získali významné ocenenie za projekt v oblasti energetického hospodárstva. Vranovská nemocnica získala hlavnú cenu Efektia 2019.

Aktuality 14.11.2019

Akútna operácia slovenskej hokejovej reprezentantky

Ženský hokejový turnaj 6 krajín, ktorý sa konal v Michalovciach od 6. do 9. novembra sa nezaobišiel bez zranení.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO