ORL jednodňová chirurgia

V ProCare Betliarska vykonávame v rámci jednodňovej chirurgie široké spektrum operačných výkonov, ktoré realizujeme v nadštandardne vybavených operačných sálach. Pacient je po operačnom výkone v jednodňovej chirurgii prepustený v popoludňajších hodinách v deň operácie do domácej starostlivosti, alebo v závislosti od operačného výkonu zostáva na pooperačnom lôžku 24 hod.

 
 

Vyhľadávaná jednodňová chirurgia

 • Nadštandardné prístrojové vybavenie

 • Dostupnosť operačných termínov

 • Široké spektrum zákrokov

 • Dlhoročná prax špičkových lekárov

Služby

 • Ambulantná starostlivosť

  V rámci ambulantnej starostlivosti poskytujeme komplexnú ORL
  diagnostiku a liečbu dospelého aj detského pacienta.

  Viac...
 • Jednodňová chirurgia
  ORL deti

  V oblasti detskej ORL ponúkame široké spektrum operačných výkonov, ktoré realizujeme v nadštandardne vybavených operačných sálach.

  Viac...
 • Jednodňová chirurgia
  ORL dospelí

  Ponúkame široké spektrum operačných výkonov, ktoré realizujeme v nadštandardne vybavených operačných sálach.

  Viac...

Náš tím špecialistov

 • MUDr. Lucia Bujnová

  Lekársku fakultu Univerzity Komenského v Bratislave ukončila v roku 2002. Na ORL ambulamcii polikliniky ProCare pôsobí od roku 2010, venuje sa komplexnej ORL diagnostike a liečbe detí aj dospelých. Od roku 2014 pracuje aj v rámci jednodňovej zdravotnej starostlivosti, kde je plnohodnotným členom tímu operatérov.

  Viac...
 • MUDr. Alena Staníková, PhD.

  Od skončenia Lekárskej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave pracovala na Detskej ORL klinike DFNsP a LFUK ako sekundárny lekár. V súčasnosti zastávala funkciu zástupcu prednostu Detskej ORL kliniky. Špecializuje sa na diagnostiku, liečbu a  operačné riešenie všetkých detských ORL ochorení.

  Viac...
 • MUDr. Branislav Lorenc

  Lekársku fakultu Univerzity Komenského v  Bratislave absolvoval v roku 2001. Absolvoval tiež viaceré študijné pobyty a aktívne sa zúčastnil kurzov a kongresov v Európe a v USA. Od roku 2007 pracuje v rámci siete polikliník ProCare v Bratislave. V ProCare Betliarska vykonáva pravidelne aj jednodňovú chirurgiu v odbore otorinolaryngológia.

  Viac...
 • MUDr. Roman Staník

  Od skončenia Lekárskej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave pracuje na Detskej ORL klinike NÚDCH ( DFNsP) v Bratislave, zastával funkciu primára Detskej ORL kliniky. Špecializuje sa na diagnostiku, liečbu a hlavne operačné riešenie všetkých ORL ochorení (ušných, nosových , krčných, endoskopických, atď.) vrátane vrodených vývinových chýb.

  Viac...

Poďakovania

 • Ako speváčka som potrebovala hlasovú starostlivosť a bol mi doporučený MUDr. Lorenc. Akonáhle cítim neistotu v hlasivkách, hneď navštívim foniatrickú ambulanciu, aby som to mala pod kontrolou. S ORL starostlivosťou som veľmi spokojná.
  Adriana Kučerová, Sólistka opery SND

 • Ak mám problémy s hlasom, alebo neistotu v krku, tak idem za MUDr. Lorencom, lebo je to človek ktorému plne dôverujem. Mám s nim len pozitívne skúsenosti. Dôverujem mu aj preto, že sa neustále vzdeláva, chodí po svete, zdokonaľuje sa a navyše aj sám aktívne spieva, čiže chápe ten stav aj skrz psychiky speváka.
  Filip Tůma, sólista opery SND

 • Procare vyhľadávam hlavne kvôli foniatrickej ambulancii MUDr. Branislava Lorenca. Tým, že som veľmi scestovaný a mám skúsenosti s lekármi z Berlína, Paríža alebo Mníchova, tak MUDr. Lorenca vnímam ako špičku v rámci európskych foniatrov. Je to aj o dôvere, pretože ten vzťah pacient – lekár sa vybudoval tým, že sem chodím niekoľko rokov. Moje hlasivky sú mojim remeslom a viem, že ich môžem dať do dobrých rúk.

  Pavol Bršlík, operný spevák

 • Mala som problémy s hornými dýchacími cestami, tak som sa dostala do ambulancie MUDr. Bujnovej. Od začiatku mala veľký záujem vyriešiť moje problémy. Navrhla mi malú operáciu na jednodňovej chirurgii. Operácia prebehla rýchlo a bezbolestne. Rovnako aj doliečovanie. Po mesiaci som fit a dýcha sa mi veľmi dobre.
  Eva, Bratislava

Praktické rady

Kontakty

ProCare Betliarska
Otorinolaryngologická ambulancia
Betliarska 17
851 07 Bratislava – Petržalka
Objednajte sa
0907 888 999
info@procare.sk
Termín a čas operačného výkonu si dohodnete osobne počas konzultácie v ORL ambulancii.