Aktuality, Galanta    02.05.2022

Jarné upratovanie v nemocnici Galanta

Aj v galantskej nemocnici sme si pripomenuli Deň Zeme a to tradičnou jarnou brigádou. Zamestnanci nemocnice vymenili uniformy za športovo-pracovné oblečenie a s vrecami na odpadky sa pustili do čistenia areálu.

Vyzbieralo sa veľké množstvo odpadkov, rôznych plechoviek, fliaš, papierov a ohorkov od cigariet. Menšie skupinky zamestnancov sa pustili aj do úprav kvetinových záhonov. Dobrá nálada a slnečné počasie bolo neodmysliteľnou súčasťou tejto akcie. Už tradične si na záver personál stravovacej prevádzky pre nás pripravil špeciality z grilu, na ktoré sa všetci vždy tešia.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 10.08.2022

Sieť polikliník ProCare a nemocníc Svet zdravia sa rozširuje o špecializované pracovisko Sportclinic

V sieti polikliník ProCare a nemocníc Svet zdravia pribudlo nové pracovisko. Najnovším členom sa stala bratislavská športová klinika Sportclinic, ktorá sa venuje nielen vrcholovým, ale už aj rekreačným športovcom. V rámci polikliník ProCare ide o 14. pracovisko siete.

Aktuality 10.08.2022

Vo svidníckej a stropkovskej nemocnici vyrobili dobrovoľníci pre pacientov vejáre

Pacienti vo svidníckej a stropkovskej nemocnici dostali vlastnoručne vyrobené vejáre. Vytvorili ich pre nich dobrovoľníci nemocničného projektu Krajší deň, aby najmä starším pacientom spríjemnili horúce letné dni. Dobrovoľníci pre pacientov vyrobili až päť desiatok vejárov.

Aktuality 08.08.2022

Piknik v tráve s laktačnou poradkyňou v galantskej nemocnici

Pri príležitosti Svetového týždňa dojčenia, sa galantská nemocnica rozhodla uskutočniť 1. 8. piknik mamičiek a budúcich mamičiek s laktačnými poradkyňami, ktoré pracujú v nemocnici.

Odoberajte novinky e-mailom

(Required)
 

PROCARE TeleCare

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO