Aktuality, Svet Zdravia, Trebišov    16.05.2018

Jarná brigáda v Trebišove

Jarné slnko naladilo aj našich zamestnancov a kolegov a rozhodli sa po škaredej zime skrášliť nemocničný areál.

 

Nadšenie v tvárach, farebnosť kvetín a pracovný zápal bol zrejmý a výsledok na seba nenechal dlho čakať. Rozkvitli nielen smutné kamenné kvetináče, ale aj átrium a fontána. Ruku k dielu priložili aj pacienti psychiatrického oddelenia.

Ďakujeme všetkým, ktorí sa zapojili do jarnej brigády, za príjemnú atmosféru a akčnosť. Vďaka vám naša nemocnica kvitne, čo veríme ocenia aj naši pacienti. Naša nemocnica ste VY.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 15.10.2018

Praktický nácvik postupov pri zistení vysoko nebezpečnej nákazy

Problematika zavlečenia vysoko nebezpečnej nákazy a hrozba jej  šírenia je stále aktuálna. Na túto hrozbu musíme byť pripravení aj vo vranovskej nemocnici. Je dôležité, aby personál dokázal  diagnostikovať  pacienta s podozrením na ochorenie s vysoko nebezpečnou nákazou (ďalej len „VNN“) a zabezpečiť opatrenia. Z tohto dôvodu sa vo vranovskej nemocnici uskutočnilo cvičenie s praktickou ukážkou opatrení na zabránenie šírenia VNN.

Aktuality 15.10.2018

INEKO: Skokanom roka 2018 je galantská nemocnica

Verejnosť spoznala výsledky štvrtého ročníka hodnotenia slovenských nemocníc inštitútom INEKO. Nový rebríček bol zostavený podľa vybraných ukazovateľov spokojnosti pacientov, kvality poskytovanej zdravotnej starostlivosti, náročnosti diagnóz, hospodárenia a transparentnosti za obdobie 2014 - 2017.

Aktuality 15.10.2018

Odstávka elektrickej energie v nemocnici Žiar nad Hronom

Vážení pacienti, dovoľujeme si vás týmto informovať o úplnej odstávke elektrickej energie v nemocnici v Žiari nad Hronom dňa 20.10.2018 (sobota) v čase od 12.30 hod. do 18.00 hod.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 20% zľava

VIAC INFO