Aktuality, Svet Zdravia, Humenné    31.05.2019

IV. ROČNÍK PRIATEĽSKÉHO VOLEJBALOVÉHO TURNAJA V HUMENNOM

V piatok 31. 05. 2019 sa odohral IV. ročník priateľského volejbalového zápasu medzi zamestnancami nemocnice A. Leňa v Humennom a Ošetrovateľským centrom a Slnečným domom v Humennom.

Športové popoludnie bolo príjemným spestrením od bežných pracovných povinností. Obom tímom to išlo veľmi dobre a stav bol do poslednej chvíle nerozhodný. Nakoniec si výhru priateľskej trofeje odniesli volejbalisti nemocnice A. Leňa v Humennom.

Ďakujeme za priateľské stretnutie a tešíme sa na ďalší ročník.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 25.06.2019

Pomáhame k lepšiemu zdraviu

Čisté ruky sú základom dobrej hygieny. Ich správne a pravidelné umývanie je preto jedným z najúčinnejších opatrení proti prenosu mikroorganizmov a vzniku rôznych ochorení.

Blog 24.06.2019

Je neliečený zápal stredného ucha nebezpečný?

Aj keď sa väčšina zápalov stredného ucha sa vylieči spontánne, opakované alebo ťažké zápaly stredného ucha môžu mat za následok vážne komplikácie, prípadne trvalé následky na zdraví dieťaťa.

Blog 24.06.2019

Ako vzniká zápal stredného ucha?

Zápal stredného ucha nevniká z vody z bazéna – keďže  stredné ucho je oddelené od vonkajšieho zvukovodu blankou bubienka. Zápaly z vody v bazéne sú typické  pre letné obdobie  - ide o zápal vonkajšieho ucha, teda zvukovodu.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 20% zľava

VIAC INFO