Aktuality, Svet Zdravia, Rožňava    10.07.2017

I. ročník súťaže v hre BOCCIA

V areáli parku Psychiatrickej liečebne nemocnice Rožňava sa v slnečný júnový deň konal turnaj tímov v integrovanej BOCII. Organizátorom súťaže bol DSS JASANIMA Rožňava v spolupráci s Psychiatrickou liečebňou Rožňava.

 

Účastníkmi turnaja boli družstvá z ustanovizní Jasanima DSS Rožňava, Psychiatrická liečebňa S. Bluma Plešivec, Psychiatrická liečebňa Rožňava, Barborka n. o. Rožňava, Základná škola Brzotín, Spojená škola internátna Rožňava a AMALIA DSS Rožňava.

Po skončení priateľského turnaja sa hráči presunuli do DSS Jasanima. V altánku ich čakalo malé osvieženie jedlom a nápojmi. Posedenie sa nieslo v priateľskom duchu, vymieňali sa dojmy a zážitky zo súťažného dňa. Nechýbala dobrá nálada a smiech.

Poďakovanie za zdarný priebeh akcie patrí zamestnancom PL – p. primárke MUDr. Harčárovej, Mgr. Csavnickej, Bc. Fuzekovi a Mgr. Nezbedovej z DSS Jasanima.Ďalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 19.02.2018

Humenská nemocnica dostala pre bábätká neonatologické prístroje

Prístroj na kyslíkovú liečbu, fototerapeutická lampa či výhrevné lôžko. Nemocnica Svet zdravia Humenné dostala od spoločnosti Lidl set neonatologických prístrojov pre novorodencov za približne 19-tisíc eur. Darovať ich nemocnici pomohli zákazníci potravinového reťazca, ktorí sa zapojili do projektu Dobré rozprávky. Urobili tak už tretí rok po sebe.

Aktuality 19.02.2018

Michalovská nemocnica dostala pre bábätká neonatologické prístroje

Prístroj na kyslíkovú liečbu, fototerapeutická lampa či výhrevné lôžko. Nemocnica Svet zdravia Michalovce dostala od spoločnosti Lidl set neonatologických prístrojov pre novorodencov za približne 19-tisíc eur. Darovať ich nemocnici pomohli zákazníci potravinového reťazca, ktorí sa zapojili do projektu Dobré rozprávky. Urobili tak už tretí rok po sebe.

Aktuality 19.02.2018

Začína sa štvrtý ročník súťaže Medik roka 2018

Sieť nemocníc Svet zdravia vyhlasuje spoločne s partnermi už štvrtý ročník odbornej súťaže určenej pre študentov 5. a 6. ročníka lekárskych fakúlt Medik roka 2018. Budúci lekári v odbore všeobecné lekárstvo si v nej môžu preveriť a zmerať svoje teoretické poznatky. Aprílové vyvrcholenie súťaže v Michalovciach ponúkne následne 20 finalistom kombináciu odborných workshopov a napínavého súťaženia v praktických podmienkach skutočnej nemocnice. Na jedného víťaza čaká finančná výhra v hodnote 3000 eur. Všetkým finalistom bude súčasne ponúknuté garantované pracovné miesto v nemocnici siete Svet zdravia, traja najlepší si budú môcť vybrať oddelenie podľa vlastného výberu. Registrácia do súťaže prebieha na stránke www.medikroka.sk do 18. marca 2018.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 20% zľava

VIAC INFO