Aktuality, Svet Zdravia, Žiar nad Hronom    08.09.2017

Guláš žiarskej nemocnice bol zjedený ako prvý!

V meste Žiar nad Hronom sa v sobotu 19. augusta v Parku Štefana Moysesa uskutočnil ďalší ročník Beer festivalu. Súčasťou Beerfestu bola opäť aj súťaž o najlepší žiarsky guláš.

Aj žiarska nemocnica po prvýkrát prijala pozvanie zúčastniť sa na tomto podujatí. Do súťaže vo varení guláša sa prihlásilo až 12 tímov. Varili sa guláše s rôznymi prísadami. Ten najlepší guláš vyberali odborníci i laická verejnosť. Víťazným tímom sa nakoniec stal tím primátora mesta.

Hoci žiarska nemocnica nevyhrala, jej chutný guláš bol zjedený ako prvý! K podkurovaniu kotlov pri varení gulášov prispela country hudba hosťujúcich skupín.

Dôvodom zapojenia sa nemocnice do tejto súťaže bolo prispieť výťažkom z predaja guľáša na dobročinné účely.Ďalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 16.01.2018

V rožňavskej pôrodnici sa vlani uskutočnilo 567 pôrodov

V nemocnici Svet zdravia Rožňava sa počas minulého roka uskutočnilo 567 pôrodov. Dievčat prišlo na svet viac ako chlapcov a šesť mamičiek si domov z nemocnice odnieslo dvojičky.

Aktuality 15.01.2018

V rimavskosobotskej nemocnici sa vlani narodilo vyše 1200 detí, počet pôrodov stúpol

V nemocnici Svet zdravia Rimavská Sobota vlani stúpol počet pôrodov. Zatiaľ čo v roku 2016 sa ich tam uskutočnilo 1130, minulý rok sa počet zvýšil na 1215. Štyri mamičky na svet priviedli aj dvojčatá.

Aktuality 15.01.2018

V topoľčianskej nemocnici sa vlani narodilo vyše 500 detí

V nemocnici Svet zdravia Topoľčany sa minulý rok narodilo 536 detí. Dievčat tam prišlo na svet viac ako chlapcov a dve mamičky si domov odniesli aj dvojičky.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 20% zľava

VIAC INFO