Aktuality, Humenné    13.05.2020

Gratulácie ku Dňu sestier v humenskej nemocnici

Dnes sme v našich nemocniciach popriali len to najlepšie sestrám a pôrodným asistentkám pri príležitosti Medzinárodného dňa sestier a tiež Medzinárodného dňa pôrodných asistentiek (ktorý bol oficiálne 5. mája)

Sladká pochúťka, stojan s menami našich sestier a pôrodných asistentiek, odznak alebo kvetinka čakali pre ne nielen v nemocnici Svet zdravia Humenné, aby sme ocenili ich dôležitú prácu. ĎAKUJEME za vaše starostlivé ruky a častokrát i za slová povzbudenia a útechy. Viac si môžete pozrieť v galérii.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 23.11.2020

Svetový deň predčasne narodených detí v humenskej nemocnici

17. november je dňom, kedy si okrem nežnej revolúcie pripomíname aj deň, ktorý patrí tým úplne najmenším a najkrehkejším – Svetový deň predčasne narodených detí.

Aktuality 20.11.2020

V humenskej nemocnici prevetrali krvinky

Pri príležitosti dňa študentstva sa v nemocnici A. Leňa v Humennom stretlo viacero prvodarcov aj aktívnych darcov tej najvzácnejšej tekutiny.

Aktuality 19.11.2020

Situácia vo vranovskej nemocnici je stabilizovaná: Verejnosť však vyzýva k zodpovednosti pri nosení rúšok

Situácia vo vranovskej nemocnici je vzhľadom na aktuálnu epidemiologickú situáciu v regióne stabilizovaná. Nemocnica sa stará o COVID pacientov a zároveň poskytuje všetku zdravotnú starostlivosť, vrátane plánovanej operatívy. Postarať sa chce o všetkých, ktorí jej pomoc potrebujú.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO