Aktuality, Svet Zdravia, Galanta    14.08.2019

Galantské trhy 2019

Jednou z najobľúbenejších udalostí obyvateľov mesta Galanta a blízkeho okolia sú každoročne sa konajúce Galantské trhy. Tento rok išlo už o 35. ročník a konali sa od 8. – 10. 8. 2019

Vedenie mesta okrem tradičných stánkov umožnilo aj Nemocnici Galanta, aby sa už po štvrtý krát zúčastnila so svojim stánkom na tomto významnom podujatí. Stánok sme mali rozložený na trávnatej ploche v mestskom parku. Naše sestričky Erika HrotkováRozália Szolgayová merali záujemcom ich základné životné funkcie, doplnené o telesnú hmotnosť, hladinu krvného cukru či nasýtenosti krvi kyslíkom, a súčasne poskytovali poradenstvo v oblasti zdravého životného štýlu. Opäť sme sa presvedčili, že ľudia majú záujem dozvedieť sa čo najviac o svojom zdravotnom stave a poradiť sa s odborníkmi. Evidujeme viac ako 80 meraní, ktoré sa vykonalo na tomto podujatí. Stánok sme mali tento rok v tesnej blízkosti zdravotnej poisťovne Dôvera, ktorá záujemcom doplnila komplexné informácie o svojich produktoch a službách.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Blog 22.10.2019

Aké sú výhody liečby rázovou vlnou?

Ošetrenie rázovou vlnou je kombináciou okamžitého účinku rázovej vlny a hĺbkového efektu radiofrekvenčnej biostimulácie.

Aktuality 22.10.2019

Praktický nácvik v galantskej nemocnici

Na oddelení urgentného príjmu v Nemocnici s poliklinikou Sv. Lukáša Galanta, a. s. sa uskutočnil dňa 10. 10. 2019 so začiatkom o 10.00 hod., pravidelný praktický nácvik príjmu osoby podozrivej z vysoko nebezpečnej nákazy.

Aktuality 21.10.2019

Pozvánka Povedz aj ty NIE rakovine prsníka

Nemocnica Svet zdravia Trebišov v spolupráci s alianciou NIE RAKOVINE si Vás dovoľuje pozvať na deň prevencie karcinómu prsníka.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO