Aktuality, Svet Zdravia, Galanta    14.08.2019

Galantské trhy 2019

Jednou z najobľúbenejších udalostí obyvateľov mesta Galanta a blízkeho okolia sú každoročne sa konajúce Galantské trhy. Tento rok išlo už o 35. ročník a konali sa od 8. – 10. 8. 2019

Vedenie mesta okrem tradičných stánkov umožnilo aj Nemocnici Galanta, aby sa už po štvrtý krát zúčastnila so svojim stánkom na tomto významnom podujatí. Stánok sme mali rozložený na trávnatej ploche v mestskom parku. Naše sestričky Erika HrotkováRozália Szolgayová merali záujemcom ich základné životné funkcie, doplnené o telesnú hmotnosť, hladinu krvného cukru či nasýtenosti krvi kyslíkom, a súčasne poskytovali poradenstvo v oblasti zdravého životného štýlu. Opäť sme sa presvedčili, že ľudia majú záujem dozvedieť sa čo najviac o svojom zdravotnom stave a poradiť sa s odborníkmi. Evidujeme viac ako 80 meraní, ktoré sa vykonalo na tomto podujatí. Stánok sme mali tento rok v tesnej blízkosti zdravotnej poisťovne Dôvera, ktorá záujemcom doplnila komplexné informácie o svojich produktoch a službách.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 20.08.2019

V dunajskostredskej nemocnici od júla ORL a foniatria sú presťahovaní do nových priestorov

Aktuality 20.08.2019

Rodinný deň v Dunajskej Strede

Koncom júna už po tretíkrát pripravila Nemocnica Dunajská Streda pre svojich zamestnancov a ich rodinných príslušníkov podujatie "RODINNÝ DEŇ", na ktorom sa zúčastnilo vyše 500 ľudí.

Aktuality 19.08.2019

V Materskom centre Úlik sa opäť diskutovalo o pôrodoch v žiarskej pôrodnici

Ďalšiu diskusiu viedla vyhľadávaná lekárka gynekologicko-pôrodníckeho oddelenia žiarskej pôrodnice MUDr. Monika Zimanová.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 20% zľava

VIAC INFO