Aktuality, Svet Zdravia, Galanta    14.08.2019

Galantské trhy 2019

Jednou z najobľúbenejších udalostí obyvateľov mesta Galanta a blízkeho okolia sú každoročne sa konajúce Galantské trhy. Tento rok išlo už o 35. ročník a konali sa od 8. – 10. 8. 2019

Vedenie mesta okrem tradičných stánkov umožnilo aj Nemocnici Galanta, aby sa už po štvrtý krát zúčastnila so svojim stánkom na tomto významnom podujatí. Stánok sme mali rozložený na trávnatej ploche v mestskom parku. Naše sestričky Erika HrotkováRozália Szolgayová merali záujemcom ich základné životné funkcie, doplnené o telesnú hmotnosť, hladinu krvného cukru či nasýtenosti krvi kyslíkom, a súčasne poskytovali poradenstvo v oblasti zdravého životného štýlu. Opäť sme sa presvedčili, že ľudia majú záujem dozvedieť sa čo najviac o svojom zdravotnom stave a poradiť sa s odborníkmi. Evidujeme viac ako 80 meraní, ktoré sa vykonalo na tomto podujatí. Stánok sme mali tento rok v tesnej blízkosti zdravotnej poisťovne Dôvera, ktorá záujemcom doplnila komplexné informácie o svojich produktoch a službách.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 30.06.2020

Ako na alergickú nádchu

K typickým prejavom alergie počas peľovej sezóny patrí nádcha, slzenie očí, svrbenie slizníc, kašeľ, dýchacie ťažkosti, bolesti hrdla. Ako zvládnuť práve alergickú nádchu? Dozviete sa v rade MUDr. Dušany Žinčákovej, primárky oddelenia vnútorného lekárstva Nemocnice Svet zdravia Humenné a imunoalergologička.

Blog 30.06.2020

Pripravte sa na alergickú sezónu

Obsah alergénov peľu v ovzduší závisí od počasia. Ako sa pripraviť na letné obdobie plné peľu? Dozviete sa v rade MUDr. Dušany Žinčákovej, primárky oddelenia vnútorného lekárstva Nemocnice Svet zdravia Humenné a imunoalergologička.

Aktuality 29.06.2020

Vďaka tabletom sa naši klienti skontaktovali so svojou rodinou

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO