Aktuality, Vranov nad Topľou    21.12.2021

Fórum zaujímavých kazuistík

Dňa 16.decembra 2021 sa konala vedecko-pracovná schôdza Slovenskej lekárskej spoločnosti Spolku lekárov vo Vranove nad Topľou.

 

Odprezentované boli zaujímavé kazuistiky z jednotlivých oddelení Vranovskej nemocnice, z ktorých bola hlasovaním všetkých zúčastnených vybratá tá najzaujímavejšia. Bola ňou kazuistika MUDr. Miroslava Benču a jeho spoluautorky MUDr. Kristíny Bundzákovej z oddelenia anestéziológie a multidisciplinárnej intenzívnej starostlivosti. Aj v týchto časoch sa neustále vzdelávame, zdieľame svoje poznatky a navzájom sa tak obohacujeme.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 19.01.2022

Ema a Martin: To boli najčastejšie mená novorodencov v žiarskej nemocnici

V Nemocnici Svet zdravia Žiar nad Hronom sa počas minulého roka uskutočnilo 550 pôrodov. Dievčat sa narodilo viac (285) ako chlapcov (266), dvojičky si domov odniesla iba jedna mamička. Na svet prišlo v žiarskej pôrodnici vlani aj 10 COVID novorodencov.

Aktuality 19.01.2022

Nová detská kardiologická ambulancia v poliklinike ProCare Prešov

Vzhľadom na zvýšený dopyt po kardiologických vyšetreniach u detí s vrodenými srdcovými chybami, so zachyteným vysokým krvným tlakom, či s pocitmi srdcových nepravidelností, búšením srdca po prekonanej Covidovej infekcií, zriaďujeme na poliklinike ProCare Prešov ďalšiu pediatrickú kardiologickú ambulanciu.

Aktuality 18.01.2022

Jakub či Eliška: To boli vlani najčastejšie mená detí narodených v humenskej nemocnici

V Nemocnici Svet zdravia Humenné sa počas minulého roka uskutočnilo 587 pôrodov. V pôrodnici sa narodilo 313 chlapcov a 281 dievčat. Sedem mamičiek sa tešilo z dvojičiek.

Odoberajte novinky e-mailom

(Required)
 

PROCARE TeleCare

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO