Aktuality, Rimavská Sobota    15.11.2021

EMG workshop v rimavskosobotskej nemocnici

V októbri Nemocnica Svet zdravia Rimavská Sobota usporiadala EMG workshop, ktorého sa zúčastnili elektromyografisti z celého Slovenska.

 

Školiteľmi boli najskúsenejší elektromyografisti, MUDr. Cibulčík F., PhD predseda neuromuskulárnej spoločnosti pri SNeS, profesor MUDr. Kurča E., PHD, FESO, prednosta neurologickej kliniky JLF UK Martin, a MUDr. Turčanová Koprušáková, PhD, lekár centra pre neuromuskulárne ochorenia, Neurologická klinika JLF UK Martin.

Cieľom školenia bolo zdokonaľovať sa v EMG nielen na teoretickej úrovni, ale aj prakticky s využitím EMG prístrojov a odovzdať si vzájomne skúsenosti, vzdelávať sa a zdokonaľovať pod taktovkou školiteľov.

Pre úspech podujatia a veľký záujem plánujeme workshop usporadúvať každoročne so zameraním na jednotlivé nozologické jednotky.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 22.11.2021

Študenti, naši hrdinovia s veľkým srdcom

Študenti, maturanti sa aktívne zapojili do výzvy Hematologicko - transfúziologického oddelenia nemocnice Svidník a prišli 19.11.2021 darovať to najcennejšie - svoju krv, pre pacientov nemocníc, ktorí aj počas veľmi náročnej pandémie potrebujú k záchrane života krv iného človeka.

Aktuality 16.11.2021

Deň predčasne narodených detí

17. novembra si každoročne pripomíname Svetový deň predčasne narodených detí. Tento deň bol založený európskymi rodičovskými organizáciami a rodičmi predčasne narodených detí v roku 2008. Cieľom bolo informovať o problematike predčasných pôrodov.

Aktuality 15.11.2021

Klientka Špecializovaného centra sociálnych služieb v Stropkove oslávila 98 rokov

Dožiť sa v radosti nového rána je zázrak milosti, najkrajší dar Pána.

Odoberajte novinky e-mailom

(Required)
 

PROCARE TeleCare

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO