Polikliniky ProCare 0907 888 999
Nemocnice Svet zdravia 055 / 327 7777
Kontakty Klientská zóna
Aktuality, Partizánske    14.09.2022

DOD v partizánskej nemocnici

Dnes partizánska nemocnica privítala budúce mamičky vo sovjích priestoroch gynekologicko - pôrodníckeho oddelenia.

Deň otvorených dverí v pôrodnici v Partizánskom

Zámerom bolo ukázať budúcim mamičkám priestory pred pôrodom, aby ich obavy aspoň čiastočne pominuli a neskôr pri samotnom pôrode sa tu cítili ako doma. Mamičky privítal riaditeľ nemocnice spolu s námestníčkami a riaditeľkou poisťovne Dôvera. Vrchná sestra Mgr. Šramková ich previedla po pôrodníckom oddelení, ukázala pôrodné sály, izby a ostatné priestory. Lekárky  sestry a pôrodná asistentka mali pripravené prednášky ohľadom prípravy k pôrodu, starostlivosti o matku a dieťa po pôrode. Tiež odpovedali na všetky ich otázky. Na záver každá dostala malú pozornosť pre svoje bábätko.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 08.06.2023

Deň detí na pediatrickom oddelení v Žiari nad Hronom

Prvý Medzinárodný deň detí, tak ako ho poznáme teraz, sa začal sláviť až v roku 1950. Hlavnou myšlienkou Medzinárodného dňa je nárok všetkých na prežitie šťastného detstva.

Aktuality 08.06.2023

Krásny dar pre oddelenie rádiológie

Netradičné poďakovanie od pacienta a akademického maliara Juraja Tkáčika za príjemný, ľudský a profesionálny prístup zdravotníckeho personálu počas vyšetrenia na magnetickej rezonancii. Podnetom k podarovaniu obrazu bola vyšetrovňa magnetickej rezonancie, kde na stene miestnosti sa nachádza tapeta s divokými makmi. Pacientovi to pripomenulo príbeh z prvej svetovej vojny, posledný výstrel na poli s divokými makmi. Divoké maky sa tak stali symbolom nádeje za nové začiatky. V mene celého oddelenia rádiológie ďakujeme za tento výnimočný dar. Veríme, že našich zdravotníkov to úprimne potešilo a povzbudilo v ďalšej náročnej práci.

Aktuality 02.06.2023

Neurologické oddelenie Nemocnice Svet zdravia Vranov nad Topľou získalo ocenenie ESO Angels Awards

Neurologické oddelenie Nemocnice Svet zdravia Vranov nad Topľou získalo za starostlivosť o pacientov s cievnou mozgovou príhodou medzinárodné ocenenie ESO Angels Awards. Opakovane mu ho udelila Európska organizácia pre liečbu cievnych mozgových príhod (European Stroke Organization – ESO). Neurológiu vranovskej nemocnice pritom zaradila na diamantovú úroveň.

Odoberajte novinky e-mailom

(Required)
 

Majte svoje zdravie pod kontrolou

Odteraz si môžete pohodlne a kedykoľvek online rezervovať termín u lekára, zaregistrovať svoj príchod do polikliniky, uhrádzať platby, chatovať s agentom call centra a ešte omnoho viac.

 

Nová Klientska zóna

VIAC INFO