Aktuality, Partizánske    14.09.2022

DOD v partizánskej nemocnici.

Dnes partizánska nemocnica privítala budúce mamičky vo sovjích priestoroch gynekologicko - pôrodníckeho oddelenia.

Zámerom bolo ukázať im priestory pred pôrodom , aby ich obavy aspoň čiastočne pominuli a neskôr pri samotnom pôrode sa tu cítili ako doma. Mamičky privítal riaditeľ nemocnice spolu s námestníčkami a riaditeľkou poisťovne Dôvera. Vrchná sestra Mgr. Šramková ich previedla po oddelení, ukázala pôrodné sály, izby a ostatné priestory. Lekárky  sestry a pôrodná asistentka mali pripravené prednášky ohľadom prípravy k pôrodu, starostlivosti o matku a dieťa po pôrode. Tiež odpovedali na všetky ich otázky. Na záver každá dostala malú pozornosť pre svoje bábätko.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 22.09.2022

Týždeň dobrovoľníctva v partizánskej nemocnici

Aj tento rok patrí veľká vďaka žiakom zo Strednej odbornej školy Jána Antonína Baťu Partizánske a dobrovoľníkom z organizácie LIGA PROTI RAKOVINE (LPR), ktorí sa spoločne a s dobrou náladou pustili do čistenia areálu partizánskej nemocnice a sadenia okrasných drevín.

Aktuality 20.09.2022

V topoľčianskej nemocnici vynovili pôrodnú sálu

Vynovená pôrodná sála, čakacia izba či vyšetrovňa. Budúce mamičky gynekologicko-pôrodníckeho oddelenia Nemocnice Svet zdravia Topoľčany sa budú opäť cítiť o čosi komfortnejšie. Nemocnica zrekonštruovala časť priestorov, aby prispela k väčšej bezpečnosti a pohode rodičiek.

Aktuality 20.09.2022

Týždeň dobrovoľníctva v nemocnici A. Leňa v Humennom

Pri príležitosti Týždňa dobrovoľníctva sme sa s našimi dobrovoľníkmi venovali našim malým pacientom na pediatrickom oddelení,

Odoberajte novinky e-mailom

(Required)
 

PROCARE TeleCare

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO