Aktuality, Partizánske    08.07.2020

Dobrovoľníci v nemocnici Partizánske

Dobrovoľníci sú hrdinami v čase pandémie koronavírusu.

V čase kritickej situácie spôsobenej pandémiou nového koronavírusu boli podporou v našej nemocnici študenti 4-tého a 5-tého ročníka medicíny Jozef a Patrícia. Pomáhali našim zamestnancom na vstupe do nemocnice pri triáži pacientov, kde vypĺňali s pacientmi dotazníky a merali im telesnú teplotu. Zároveň tým odbremenili časť nášho zdravotníckeho personálu, ktorý sa mohol naplno venovať práci na ambulanciách a oddeleniach. Za ich nezištnú pomoc sme im veľmi vďační a na rozlúčku sme ich obdarovali malými darčekmi.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 22.10.2020

Manažment – diagnostika a liečba pacientov s náhlou cievnou mozgovou príhodou

Dňa 9. septembra 2020 sa pod záštitou Neurologického oddelenia nemocnice  v Galante, konalo multiodborové stretnutie radiologických a neurologických pracovísk z viacerých nemocníc na tému diagnostika a liečba cievnych mozgových príhod.

Aktuality 21.10.2020

Prvý onko-gynekologický online workshop v michalovskej nemocnici. Pomáhalo aj hlasom ovládané robotické rameno

V Nemocnici Svet zdravia Michalovce sa pod vedením MUDr. Marcela Vanča z Masarykovej nemocnice v Ústí nad Labem a primára onko-gynekologického oddelenia MUDr. Jána Bujňáka uskutočnil v spolupráci s firmami Ultramed, Medirecord, Johnson, Promedeus a Medtronik šiesty endoskopický workshop, ktorý bol vzhľadom na aktuálnu epidemiologickú situáciu po prvýkrát vysielaný online a naživo cez internú sieť nemocnice.

Aktuality 19.10.2020

Svetový deň výživy

Svetová organizácia pre výživu a poľnohospodárstvo FAO každoročne oslavuje Svetový deň výživy (Svetový deň potravy) s cieľom pripomenúť si význam potravy pre človeka.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO