Aktuality, Krajší deň Svidník, Svidník    30.06.2022

Dobrovoľníci Svidníckeho gymnázia prispeli k obnove areálu nemocnice

Ďalší krajší deň v nemocnici Svidník Študenti Gymnázia duklianskych hrdinov vo Svidníku svojou dobrovoľníckou  prácou prispeli k obnove vonkajšieho osvetlenia, lavičiek pri nemocnici Svidník. Konštrukcie vonkajšieho osvetlenia vyčistili od hrdze, natreli novou farbou, svietidla vyčistili od nečistôt. Lavičky pri fontáne taktiež dostali vďaka šikovným dobrovoľníkom nový vzhľad.

Nemocnica Svidník ďakuje študentom Gymnázia duklianskych hrdinov vo Svidníku, že myslia na návštevníkov, pacientov nemocnice, aby aj vonkajší areál bol oku lahodiaci a cítili sa dobre už pred vstupom do samotnej budovy nemocnice.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 10.08.2022

Sieť polikliník ProCare a nemocníc Svet zdravia sa rozširuje o špecializované pracovisko Sportclinic

V sieti polikliník ProCare a nemocníc Svet zdravia pribudlo nové pracovisko. Najnovším členom sa stala bratislavská športová klinika Sportclinic, ktorá sa venuje nielen vrcholovým, ale už aj rekreačným športovcom. V rámci polikliník ProCare ide o 14. pracovisko siete.

Aktuality 10.08.2022

Vo svidníckej a stropkovskej nemocnici vyrobili dobrovoľníci pre pacientov vejáre

Pacienti vo svidníckej a stropkovskej nemocnici dostali vlastnoručne vyrobené vejáre. Vytvorili ich pre nich dobrovoľníci nemocničného projektu Krajší deň, aby najmä starším pacientom spríjemnili horúce letné dni. Dobrovoľníci pre pacientov vyrobili až päť desiatok vejárov.

Aktuality 08.08.2022

Piknik v tráve s laktačnou poradkyňou v galantskej nemocnici

Pri príležitosti Svetového týždňa dojčenia, sa galantská nemocnica rozhodla uskutočniť 1. 8. piknik mamičiek a budúcich mamičiek s laktačnými poradkyňami, ktoré pracujú v nemocnici.

Odoberajte novinky e-mailom

(Required)
 

PROCARE TeleCare

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO