Aktuality, Rimavská Sobota    20.09.2021

Dobrovoľníci pomáhali v rimavskosobotskej nemocnici

V rámci Týždňa dobrovoľníctva sme v Nemocnici Svet zdravia Rimavská Sobota podnikli viacero aktivít. Do natierania plotu a výsadby kríkov sa zapojili naši verní dobrovoľníci, ktorí sú nám vždy k dispozícii pomôcť, keď to len trošku situácia s pandémiou dovolí.

 

Dobrovoľníkov sme však získali aj z radov zamestnancov technického úseku. V rámci svojho voľného času vyrobili originálnu pergolu pre vistériu, ktorej sa v nemocničnom parku výborne darí. Všetkým účastníkom sme pripravili malé pohostenie a úprimne poďakovali za pomoc a podporu pri tejto aktivite. Nemocnica je miestom dobrých skutkov. Ďakujeme Vám.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 23.10.2021

Ružový október aj v nákupnom centre

Pri príležitosti Dňa za zdravé prsia (15.10.) pripravilo Mammacentrum sv. Agáty stánok v nákupnom centre Európa v Banskej Bystrici.

Aktuality 22.10.2021

Medzinárodný deň za zdravé prsia

V galantskej nemocnici si pripomenuli Medzinárodný deň za zdravé prsia. 3 sekundy, približné toľko trvá vyhotovenie jednej snímky na mamografe, ktorá môže žene zachrániť život.

Aktuality 22.10.2021

Očkujeme sa proti chrípke

Cieľom Dňa očkovania v sieti našich zariadení je zvýšiť počet zdravotníkov chránených pred chrípkou očkovaním, motivovať ostatných kolegov a prispieť tak k ochrane ich zdravia a obmedzeniu cirkulácie vírusu chrípky v našich zdravotníckych zariadeniach.

Odoberajte novinky e-mailom

(Required)
 

PROCARE TeleCare

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO