Aktuality, Rimavská Sobota    20.09.2021

Dobrovoľníci pomáhali v rimavskosobotskej nemocnici

V rámci Týždňa dobrovoľníctva sme v Nemocnici Svet zdravia Rimavská Sobota podnikli viacero aktivít. Do natierania plotu a výsadby kríkov sa zapojili naši verní dobrovoľníci, ktorí sú nám vždy k dispozícii pomôcť, keď to len trošku situácia s pandémiou dovolí.

 

Dobrovoľníkov sme však získali aj z radov zamestnancov technického úseku. V rámci svojho voľného času vyrobili originálnu pergolu pre vistériu, ktorej sa v nemocničnom parku výborne darí. Všetkým účastníkom sme pripravili malé pohostenie a úprimne poďakovali za pomoc a podporu pri tejto aktivite. Nemocnica je miestom dobrých skutkov. Ďakujeme Vám.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 10.08.2022

Sieť polikliník ProCare a nemocníc Svet zdravia sa rozširuje o špecializované pracovisko Sportclinic

V sieti polikliník ProCare a nemocníc Svet zdravia pribudlo nové pracovisko. Najnovším členom sa stala bratislavská športová klinika Sportclinic, ktorá sa venuje nielen vrcholovým, ale už aj rekreačným športovcom. V rámci polikliník ProCare ide o 14. pracovisko siete.

Aktuality 10.08.2022

Vo svidníckej a stropkovskej nemocnici vyrobili dobrovoľníci pre pacientov vejáre

Pacienti vo svidníckej a stropkovskej nemocnici dostali vlastnoručne vyrobené vejáre. Vytvorili ich pre nich dobrovoľníci nemocničného projektu Krajší deň, aby najmä starším pacientom spríjemnili horúce letné dni. Dobrovoľníci pre pacientov vyrobili až päť desiatok vejárov.

Aktuality 08.08.2022

Piknik v tráve s laktačnou poradkyňou v galantskej nemocnici

Pri príležitosti Svetového týždňa dojčenia, sa galantská nemocnica rozhodla uskutočniť 1. 8. piknik mamičiek a budúcich mamičiek s laktačnými poradkyňami, ktoré pracujú v nemocnici.

Odoberajte novinky e-mailom

(Required)
 

PROCARE TeleCare

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO