Aktuality, Spišská Nová Ves    20.04.2022

Dni otvorených dverí v spišskonovoveskej pôrodnici

Milé budúce mamičky, Nemocnica Svet zdravia Spišská Nová Ves vám opäť otvára svoje gynekologicko-pôrodnícke oddelenie v rámci dní otvorených dverí. Prvé stretnutie je naplánované už 5.5.2022 od 13.00 hod, na ktorom vám ukážeme prostredie, v ktorom privediete na svet svoje vytúžené bábätko.

V prípade záujmu si s kvalifikovaným personálom spolu prejdeme pôrodný plán, ukážeme vám možnosti ubytovania v nadštandardných izbách a samotné pôrodné izby.

V spišskonovoveskej pôrodnici môžete počas pôrodu využiť rôzne doplnkové služby ako je muzikoterapia, aromaterapia, možnosť využitia bylinnej náparky a mnohé ďalšie, ktoré nájdete na webe pôrodnice bit.ly/3EttfEm

V prípade záujmu si prosím stretnutie dohodnite na recepcii nemocnice denne od 7.00 do 15.30 hod. na tel. čísle 053 41 99 129 u pani Ľudmily Augustínovej. Ďakujeme.

Tešíme sa na stretnutie s vami, radi odpovieme na všetky otázky a veríme, že pri výbere pôrodnice budeme pre vás voľbou číslo jedna.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 08.12.2022

Koledy vo vranovskej pôrodnici

Hrajúcou pôrodnicou v nemocnici Svet zdravia Vranov nad Topľou sa dnes niesli koledy a uspávanky.

Aktuality 08.12.2022

Mikuláš v Topoľčanoch

Mikuláš v Topoľčanoch a pomoc pri zdobení toriet pre detských pacientov od pani, ktorá takýmto spôsobom spestrila príchod Mikuláša.

Aktuality 08.12.2022

Odborný seminár pre sestry a pôrodné asistentky

V tomto predvianočnom období zorganizovala Regionálna komora sestier a pôrodných asistentiek v spolupráci s vranovskou nemocnicou v rámci sústavného vzdelávania odborný seminár pre sestry a pôrodné asistentky.

Odoberajte novinky e-mailom

(Required)
 

Majte svoje zdravie pod kontrolou

Odteraz si môžete pohodlne a kedykoľvek online rezervovať termín u lekára, zaregistrovať svoj príchod do polikliniky, uhrádzať platby, chatovať s agentom call centra a ešte omnoho viac.

 

Nová Klientska zóna

VIAC INFO