Aktuality, Spišská Nová Ves    20.04.2022

Dni otvorených dverí v spišskonovoveskej pôrodnici

Milé budúce mamičky, Nemocnica Svet zdravia Spišská Nová Ves vám opäť otvára svoje gynekologicko-pôrodnícke oddelenie v rámci dní otvorených dverí. Prvé stretnutie je naplánované už 5.5.2022 od 13.00 hod, na ktorom vám ukážeme prostredie, v ktorom privediete na svet svoje vytúžené bábätko.

V prípade záujmu si s kvalifikovaným personálom spolu prejdeme pôrodný plán, ukážeme vám možnosti ubytovania v nadštandardných izbách a samotné pôrodné izby.

V spišskonovoveskej pôrodnici môžete počas pôrodu využiť rôzne doplnkové služby ako je muzikoterapia, aromaterapia, možnosť využitia bylinnej náparky a mnohé ďalšie, ktoré nájdete na webe pôrodnice bit.ly/3EttfEm

V prípade záujmu si prosím stretnutie dohodnite na recepcii nemocnice denne od 7.00 do 15.30 hod. na tel. čísle 053 41 99 129 u pani Ľudmily Augustínovej. Ďakujeme.

Tešíme sa na stretnutie s vami, radi odpovieme na všetky otázky a veríme, že pri výbere pôrodnice budeme pre vás voľbou číslo jedna.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 10.08.2022

Sieť polikliník ProCare a nemocníc Svet zdravia sa rozširuje o špecializované pracovisko Sportclinic

V sieti polikliník ProCare a nemocníc Svet zdravia pribudlo nové pracovisko. Najnovším členom sa stala bratislavská športová klinika Sportclinic, ktorá sa venuje nielen vrcholovým, ale už aj rekreačným športovcom. V rámci polikliník ProCare ide o 14. pracovisko siete.

Aktuality 10.08.2022

Vo svidníckej a stropkovskej nemocnici vyrobili dobrovoľníci pre pacientov vejáre

Pacienti vo svidníckej a stropkovskej nemocnici dostali vlastnoručne vyrobené vejáre. Vytvorili ich pre nich dobrovoľníci nemocničného projektu Krajší deň, aby najmä starším pacientom spríjemnili horúce letné dni. Dobrovoľníci pre pacientov vyrobili až päť desiatok vejárov.

Aktuality 08.08.2022

Piknik v tráve s laktačnou poradkyňou v galantskej nemocnici

Pri príležitosti Svetového týždňa dojčenia, sa galantská nemocnica rozhodla uskutočniť 1. 8. piknik mamičiek a budúcich mamičiek s laktačnými poradkyňami, ktoré pracujú v nemocnici.

Odoberajte novinky e-mailom

(Required)
 

PROCARE TeleCare

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO