Aktuality, Galanta, Krajší deň Galanta    10.03.2020

Deň žien v galantskej nemocnici s dobrovoľníkmi Krajšieho dňa

V marci si každoročne pripomíname Medzinárodný deň žien, ktorý sa najmä pre staršie generácie žien spája s oslavami v pracovných kolektívoch s neodmysliteľnými červenými klinčekmi, tulipánmi či snežienkami.

 

Tento sviatok je však predovšetkým príležitosťou na pripomenutie si dlhej cesty boja za emancipáciu, volebné právo a sociálnu rovnosť žien. A tak dobrovoľníci a dobrovoľníčky Krajšieho dňa v galantskej nemocnici pri príležitosti MDŽ navštívili naše pacientky – ženy, matky, babičky priamo pri lôžku a potešili ich malým kvietkom. Vzdali im tak zaslúženú úctu a obdiv za všetko, čo vo svojom živote dokázali a čo zvládli. Sme radi, že i takouto drobnosťou sme pacientkam urobili radosť a nejednej žene sme vyčarili úsmev na tvári.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 08.04.2020

Manuál, vďaka ktorému ošetrí pacienta s koronavírusom aj neinfektológ

Odborníci siete nemocníc Svet zdravia a polikliník ProCare pripravili klinický protokol pre manažment pacientov s podozrením, prípadne pozitívne testovaných na ochorenie COVID-19.

Aktuality 08.04.2020

Vranovská nemocnica má pre pacientov s koronavírusom vyčlenených zatiaľ 40 lôžok

Nemocnice siete Svet zdravia, vrátane vranovskej nemocnice, po vyhlásení núdzového stavu pre lôžkové zdravotnícke zariadenia aktivovali svoje pandemické plány a reprofilizovali vybrané časti lôžkových oddelení na COVID oddelenia.

Aktuality 08.04.2020

Topoľčianska nemocnica má COVID oddelenie

Nemocnice siete Svet zdravia, vrátane topoľčianskej nemocnice, po vyhlásení núdzového stavu pre lôžkové zdravotnícke zariadenia aktivovali svoje pandemické plány a reprofilizovali vybrané časti lôžkových oddelení na COVID oddelenia.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO