Aktuality, Galanta, Krajší deň Galanta    10.03.2020

Deň žien v galantskej nemocnici s dobrovoľníkmi Krajšieho dňa

V marci si každoročne pripomíname Medzinárodný deň žien, ktorý sa najmä pre staršie generácie žien spája s oslavami v pracovných kolektívoch s neodmysliteľnými červenými klinčekmi, tulipánmi či snežienkami.

 

Tento sviatok je však predovšetkým príležitosťou na pripomenutie si dlhej cesty boja za emancipáciu, volebné právo a sociálnu rovnosť žien. A tak dobrovoľníci a dobrovoľníčky Krajšieho dňa v galantskej nemocnici pri príležitosti MDŽ navštívili naše pacientky – ženy, matky, babičky priamo pri lôžku a potešili ich malým kvietkom. Vzdali im tak zaslúženú úctu a obdiv za všetko, čo vo svojom živote dokázali a čo zvládli. Sme radi, že i takouto drobnosťou sme pacientkam urobili radosť a nejednej žene sme vyčarili úsmev na tvári.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 13.04.2021

Michalovská a spišskonovoveská nemocnica začína výjazdovo očkovať

V našej sieti nemocníc Svet zdravia začínajú fungovať v rámci spišskonovoveskej a michalovskej nemocnice výjazdové očkovacie služby (VOS). Očkovať budú klientov a zamestnancov zariadení sociálnych služieb.

Aktuality 06.04.2021

Poďakovanie pre rožňavskú nemocnicu za organizáciu očkovania

Rožňavská nemocnica zriadila vakcinačné centrum, ktoré sa nachádza v poliklinike pre dospelých (0. poschodie) a očkuje každý pracovný deň. Počas marca zdravotníci podali vakcínu aj pánovi Tiborovi Krištofovi, ktorý nemocnici napísal takéto poďakovanie.

Aktuality 06.04.2021

V žiarskej a banskoštiavnickej nemocnici si pripomínajú Deň lekárov

V Nemocnici Svet zdravia Žiar nad Hronom a Banská Štiavnica si pripomínajú Deň lekárov, ktorý je 30. marca.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO