Aktuality, Svet Zdravia, Michalovce    26.06.2017

Deň zdravia s Dôverou

Aj v tomto roku pripravilo vedenie michalovskej nemocnice v spolupráci so zdravotnou poisťovňou Dôvera pre svojich zamestnancov dňa 13.06.2017 Deň zdravia.

Počas tohto dňa si zamestnanci mohli overiť svoj zdravotný stav pomocou komplexného vyšetrenia kvantovým rezonančným magnetickým analyzátorom, nechať si odmerať krvný tlak, saturáciu hemoglobínu kyslíkom, vyšetriť znamienka dermatoskopom, či absolvovať merania prístrojom pre určenie   BMI,      telesného tuku,   svaloviny a   viscerálneho tuku a získať informácie o službách a aktuálnych výhodách a zľavách ZP DÔVERA. Veľkému záujmu sa tešili aj sprievodné aktivity – masáž krčnej chrbtice a kozmetické poradenstvo Mary Kay spojené s líčením. Výhercov potešilo záverečné zlosovanie o vecné darčeky.Ďalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 16.02.2018

V ktorých nemocniciach platí pre chrípku zákaz návštev?

V spolupráci s Regionálnym úradom verejného zdravotníctva bol dosiaľ vydaný zákaz návštev pre desať nemocníc siete Svet zdravia. Dôvodom je zvýšený výskyt chrípky a akútnych respiračných ochorení. Zákaz návštev platí na všetkých lôžkových oddeleniach nemocníc. Cieľom tohto opatrenia je znížiť riziko prenosu respiračných ochorení na minimum. Zákaz platí do odvolania.

Aktuality 15.02.2018

Valentínska kvapka krvi vo Svidníku

Spolu 53 darcov zavítalo na Valentína do nemocnice Svet zdravia Svidník, aby ľuďom, ktorí to potrebujú, darovali tú najvzácnejšiu tekutinu. Na hematologicko-transfuziologickom oddelení tak 14. februára odštartovali kampaň Valentínska kvapka krvi, ktorú nemocnica organizuje spolu so Slovenským Červeným krížom.

Aktuality 15.02.2018

Zmena poplatku za poskytnutie zdravotnej starostlivosti v ústavnej pohotovostnej službe

Vážení pacienti, v zmysle Zákona č. 577/2004 Z. z. - Zákon o rozsahu zdravotnej starostlivosti uhrádzanej na základe verejného zdravotného poistenia a o úhradách za služby súvisiace s poskytovaním zdravotnej starostlivosti si Vás týmto dovoľujeme informovať o zmene poplatku za poskytnutie zdravotnej starostlivosti v ústavnej pohotovostnej službe s účinnosťou od 01.11. 2017.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 20% zľava

VIAC INFO