Aktuality, Galanta    22.09.2021

Deň vďačnosti v galantskej nemocnici

21. september 2021 je Svetovým dňom vďačnosti už od roku 1965. Tento deň sme sa rozhodli v Nemocnici Svet zdravia Galanta venovať všetkým našim ostatným zdravotníckym pracovníkom. Od tohto dňa OZP nie je len skratka len pre ostatných zdravotníckych pracovníkov, ale je to už aj neoficiálna skratka pre našich „Ochrancov Zdravia Pacientov“.

 

V galantskej nemocnici sme sa počas tohto sviatku rozhodli navštíviť našich zamestnancov priamo na ich pracoviskách. Dámy dostali krásny kvet a páni sladkú maškrtu. Veľmi nás teší, že v radoch našich zamestnancov nájdeme aj kolegov, ktorí sú viac ako 40 rokov súčasťou našej nemocnice a nie je ich málo. Týmto jubilantom, ktorí aj napriek horším časom vytrvalo, svedomito a s láskou plnia svoje poslanie, patrí nielen obdiv, ale aj jedno obrovské ĎAKUJEM! Nech sú príkladom aj pre nasledujúce generácie.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 23.10.2021

Ružový október aj v nákupnom centre

Pri príležitosti Dňa za zdravé prsia (15.10.) pripravilo Mammacentrum sv. Agáty stánok v nákupnom centre Európa v Banskej Bystrici.

Aktuality 22.10.2021

Medzinárodný deň za zdravé prsia

V galantskej nemocnici si pripomenuli Medzinárodný deň za zdravé prsia. 3 sekundy, približné toľko trvá vyhotovenie jednej snímky na mamografe, ktorá môže žene zachrániť život.

Aktuality 22.10.2021

Očkujeme sa proti chrípke

Cieľom Dňa očkovania v sieti našich zariadení je zvýšiť počet zdravotníkov chránených pred chrípkou očkovaním, motivovať ostatných kolegov a prispieť tak k ochrane ich zdravia a obmedzeniu cirkulácie vírusu chrípky v našich zdravotníckych zariadeniach.

Odoberajte novinky e-mailom

(Required)
 

PROCARE TeleCare

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO