Aktuality, Vranov nad Topľou    28.09.2021

Deň vďačnosti ochrancom zdravia pacientov vo vranovskej nemocnici

Vďačnosť, rovná sa spokojnosť. Sme radi, že sme na Svetový deň vďačnosti mohli úprimne poďakovať tým, ktorí svoju spokojnosť v práci dokazujú aj počtom odpracovaných rokov v našej nemocnici.

Vo Vranovskej nemocnici sa 21.september, sviatok ostatných zdravotníckych pracovníkov, niesol v slávnostnom duchu. Kolegovia z jednotlivých oddelení nám v krátkych príspevkoch priblížili svoju prácu a jej význam. Vo svojich príhovoroch sa im námestníčka pre ošetrovateľskú starostlivosť Alena Tančáková a riaditeľ nemocnice Eugen Lešo srdečne poďakovali, ocenili ich prínos pri manažmente liečby pacienta a zablahoželali pracovným jubilantom. Tešíme sa tejto novej tradícii v sieti Svet zdravia a všetkým ešte raz zo srdca ďakujeme a gratulujeme.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 15.10.2021

V humenskej nemocnici spustili nový mamograf

Nemocnica Svet zdravia Humenné symbolicky na Medzinárodný deň za zdravé prsia (15. októbra) spustila v plnej prevádzke nový mamograf, ktorý je súčasťou rádiologického oddelenia. Vďaka novému mamografu budú odteraz vedieť za rovnaký čas vyšetriť viac pacientiek. Práca s ním je efektívnejšia a kvalita obrazu vyššia.

Aktuality 13.10.2021

4. ZEMPLÍNSKE PEDIATRICKÉ KAZUISTIKY

Pod záštitou riaditeľa Nemocnice Svet zdravia Michalovce sa 14. októbra uskutočnia 4. Zemplínske kazuistiky v hotely Glamour na Zemplínskej Šírave.

svet zdravia biele srdce 2021 06

Aktuality 30.09.2021

Vedúca sestra z michalovskej nemocnice Juliana Seničová získala ocenenie Biele srdce

Vedúca sestra klastra anestéziológie a multiodborovej intenzívnej starostlivosti a urgentného príjmu Nemocnice Svet zdravia Michalovce Juliana Seničová získala ocenenie Biele srdce. Ocenenie každoročne udeľuje Slovenská komora sestier a pôrodných asistentiek pri príležitosti Medzinárodného dňa sestier a Roku sestry a pôrodnej asistentky. V piatok už štrnástykrát na slávnostnom podujatí odovzdali Biele srdce 28 sestrám a jednej pôrodnej asistentke.

Odoberajte novinky e-mailom

(Required)
 

PROCARE TeleCare

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO