Aktuality, Michalovce    02.10.2019

Deň Strednej zdravotníckej školy

Aj tento rok Stredná zdravotnícka škola usporiadala podujatie pre verejnosť, kde mali návštevníci k dispozícii meranie tuku, meranie krvného tlaku, ukážku prvej pomoci, meranie glykémie, vyšetrenie krvnej skupiny, masáže, zábaly a ochutnávku bylinkových čajov.

 

Bylinky do čajov si mimochodom škola pestuje samostatne vo vlastnej záhrade. Študenti prevažne štvrtého ročníka počas dňa zrealizovali spolu až 2754 výkonov.

Keďže nemocnica Svet zdravia Michalovce aktívne spolupracuje so Strednou zdravotníckou školou vo forme praktickej výučby študentov, tak sa na podujatí zúčastnili aj riaditeľ nemocnice Ing. Marián Haviernik a námestníčka pre ošetrovateľskú starostlivosť Mgr. Jana Čabráková.

Škola aktuálne ponúka štúdium v odboroch masér, farmaceutický laborant a praktická sestra v dennej forme a masér, praktická sestra a sanitár v externej forme štúdia. Tešíme sa z veľkého záujmu verejnosti a samozrejme aj na ďalšiu spoluprácu.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 28.05.2020

Pre našich najmenších v michalovskej nemocnici

V Nemocnici Svet zdravia Michalovce sme aj tento rok nachystali pre mamičky na nadštandardných izbách prekvapenie v podobe balíčkov s detskou košieľkou, čiapočkou a ponožkami v peknom a hlavne ekologickom darčekovom balení.

Aktuality 27.05.2020

Vo svidníckej nemocnici dostali funkčné rúška

Zamestnanci svidníckej nemocnice dostali špeciálne rúška vyrobené z funkčného materiálu, ktorý sa využíva pri športe.

Aktuality 27.05.2020

Psychofyzická príprava na pôrod je tu opäť pre vás v michalovskej nemocnici

Milé mamičky, v našej pôrodnici v Michalovciach Vám opäť ponúkame možnosť psychofyzickej prípravy na pôrod, aby sme Vás na tento nádherný okamih príchodu Vášho bábätka čo najlepšie pripravili. Vzhľadom na aktuálnu situáciu však stále platia sprísnené hygienické opatrenia.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO