Aktuality, Michalovce    02.10.2019

Deň Strednej zdravotníckej školy

Aj tento rok Stredná zdravotnícka škola usporiadala podujatie pre verejnosť, kde mali návštevníci k dispozícii meranie tuku, meranie krvného tlaku, ukážku prvej pomoci, meranie glykémie, vyšetrenie krvnej skupiny, masáže, zábaly a ochutnávku bylinkových čajov.

 

Bylinky do čajov si mimochodom škola pestuje samostatne vo vlastnej záhrade. Študenti prevažne štvrtého ročníka počas dňa zrealizovali spolu až 2754 výkonov.

Keďže nemocnica Svet zdravia Michalovce aktívne spolupracuje so Strednou zdravotníckou školou vo forme praktickej výučby študentov, tak sa na podujatí zúčastnili aj riaditeľ nemocnice Ing. Marián Haviernik a námestníčka pre ošetrovateľskú starostlivosť Mgr. Jana Čabráková.

Škola aktuálne ponúka štúdium v odboroch masér, farmaceutický laborant a praktická sestra v dennej forme a masér, praktická sestra a sanitár v externej forme štúdia. Tešíme sa z veľkého záujmu verejnosti a samozrejme aj na ďalšiu spoluprácu.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 18.10.2019

Stretnutie zamestnancov Nemocnice novej generácie Michalovce

Aj tento rok Nemocnica novej generácie Michalovce zorganizovala stretnutie zamestnancov nemocnice, na ktorom sme zhodnotili progres nemocnice za posledné obdobie.

Aktuality 14.10.2019

Žiarska nemocnica zrekonštruovala oddelenie anestéziológie a intenzívnej medicíny

Nemocnica Svet zdravia Žiar nad Hronom vyše dva mesiace rekonštruovala svoje priestory a pripravila nové zázemie pre pacientov a zamestnancov oddelenia anestéziológie a intenzívnej medicíny (OAIM).

Aktuality 11.10.2019

Pozvánka na Deň otvorených dverí psychiatrickej ambulancie

Nemocnica Svet zdravia Trebišov a Liga za duševné zdravie Vás pozývajú na deň otvorených dverí psychiatrickej ambulancie 14. októbra 2019.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO