Aktuality, Humenné, Krajší deň Humenné    29.10.2019

Deň seniorov v humenskej nemocnici

Na Oddelení dlhodobo chorých v Nemocnici Svet zdravia Humenné si v októbri pripomenuli mesiac úcty k starším. Seniorom s pomocou dobrovoľníkov Kraj-šieho dňa poďakovali za všetko, čo spravili pre svoje rodiny i spoločnosť. Chceli, aby seniori cítili, že aj v tomto veku dokážu byť veľmi užitoční svojimi cennými skúsenosťami.

 

Aj v nemocnici môže byť krásne babie leto, také, aké prežívame vonku, ak dokážeme spoločne prejaviť úctu a prežiariť nemocničné oddelenie ľudským teplom.

Za vedenie nemocnice prišla seniorov hospitalizovaných na oddelení dlhodobo chorých, neurologickom a internom oddelení pozdraviť námestníčka pre ošetrovateľskú starostlivosť Lenka Mrázová a tiež dobrovoľníci z dobrovoľníckeho centra Krajší deň.

O program sa postarali vzácni hostia – spevácka skupina Zornica pod vedením umeleckého vedúceho Michala Sijku a študentky Obchodnej akadémie v Humennom. Ich piesne potešili a slová mladých povzbudili. Pohľad na spievajúcich pacientov bol krásny a dojímavý.

Dobrovoľníci obdarovali seniorov sladkým srdiečkom, ktoré na túto príležitosť pripravili študentky SOU služieb Humenné. Milým prekvapením boli malé, sladké, umelecké dielka od Dominiky Kulik, asistentky riaditeľa a koordinátorky marketingu humenskej nemocnice.

Spoločne strávený čas sa niesol v duchu priateľských rozhovorov, spomínaní na “staré časy” a vzájomnej vďačnosti. Všetkým seniorom prajeme pevné zdravie, veselú myseľ, veľa úsmevu a radosti zo života. Nech sú obklopení láskou a pozornosťou svojich blízkych a dobrých ľudí.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 14.11.2019

Topoľčianska nemocnica vymenila vyše 120 postelí

V Nemocnici Svet zdravia Topoľčany vymenili vyše 120 postelí. Nové elektricky polohovateľné lôžka dostalo gynekologicko-pôrodnícke a ortopedické oddelenie i oddelenie úrazovej chirurgie. Nemocnica zároveň vymenila aj intenzivistické a transportné lôžka. Celková investícia, ktorá bola spolufinancovaná z eurofondov, sa vyšplhala na 300-tisíc eur.

Vranovska nemocnice ziskala hlavnu cenu medzi najlepsimi projektami energetickej efektivnosti - Efektia 2019

Aktuality 14.11.2019

Vranovská nemocnica získala hlavnú cenu EFEKTIA 2019

Opäť sme získali významné ocenenie za projekt v oblasti energetického hospodárstva. Vranovská nemocnica získala hlavnú cenu Efektia 2019.

Aktuality 14.11.2019

Akútna operácia slovenskej hokejovej reprezentantky

Ženský hokejový turnaj 6 krajín, ktorý sa konal v Michalovciach od 6. do 9. novembra sa nezaobišiel bez zranení.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO