Aktuality, Humenné, Krajší deň Humenné    29.10.2019

Deň seniorov v humenskej nemocnici

Na Oddelení dlhodobo chorých v Nemocnici Svet zdravia Humenné si v októbri pripomenuli mesiac úcty k starším. Seniorom s pomocou dobrovoľníkov Kraj-šieho dňa poďakovali za všetko, čo spravili pre svoje rodiny i spoločnosť. Chceli, aby seniori cítili, že aj v tomto veku dokážu byť veľmi užitoční svojimi cennými skúsenosťami.

 

Aj v nemocnici môže byť krásne babie leto, také, aké prežívame vonku, ak dokážeme spoločne prejaviť úctu a prežiariť nemocničné oddelenie ľudským teplom.

Za vedenie nemocnice prišla seniorov hospitalizovaných na oddelení dlhodobo chorých, neurologickom a internom oddelení pozdraviť námestníčka pre ošetrovateľskú starostlivosť Lenka Mrázová a tiež dobrovoľníci z dobrovoľníckeho centra Krajší deň.

O program sa postarali vzácni hostia – spevácka skupina Zornica pod vedením umeleckého vedúceho Michala Sijku a študentky Obchodnej akadémie v Humennom. Ich piesne potešili a slová mladých povzbudili. Pohľad na spievajúcich pacientov bol krásny a dojímavý.

Dobrovoľníci obdarovali seniorov sladkým srdiečkom, ktoré na túto príležitosť pripravili študentky SOU služieb Humenné. Milým prekvapením boli malé, sladké, umelecké dielka od Dominiky Kulik, asistentky riaditeľa a koordinátorky marketingu humenskej nemocnice.

Spoločne strávený čas sa niesol v duchu priateľských rozhovorov, spomínaní na “staré časy” a vzájomnej vďačnosti. Všetkým seniorom prajeme pevné zdravie, veselú myseľ, veľa úsmevu a radosti zo života. Nech sú obklopení láskou a pozornosťou svojich blízkych a dobrých ľudí.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 24.01.2020

V dunajskostredskej nemocnici sa vlani narodilo vyše 900 detí

V Nemocnici Svet zdravia Dunajská Streda sa počas minulého roku uskutočnilo 925 pôrodov, čo je najvyšší počet pôrodov za posledných päť rokov. Najviac pôrodov bolo v mesiacoch marec, august a september. Chlapcov v dunajskostredskej pôrodnici prišlo na svet len o niečo viac ako dievčat a štyrom mamičkám sa narodili dvojičky.

Aktuality 24.01.2020

V rimavskosobotskej nemocnici sa vlani narodilo 1116 detí

V Nemocnici Svet zdravia Rimavská Sobota sa vlani uskutočnilo 1105 pôrodov. Najviac ich bolo v mesiaci september, a to 115. Chlapcov prišlo na svet viac ako dievčat a 11 mamičiek si domov z pôrodnice odnieslo dvojičky.

Aktuality 22.01.2020

Vítanie Nového roka v Humennom

Je už peknou tradíciou, že s príchodom Nového roka sa zamestnanci Nemocnice Humenné stretávajú spoločne na Novoročnom večierku.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO