Aktuality, Svet Zdravia, Trebišov    11.04.2019

Deň narcisov na gynekologicko-pôrodníckom oddelení v Trebišove

11. apríl tradične patrí narcisom, podpore Ligy proti rakovine a ľuďom, ktorí bojujú s týmto ochorením. Práve snaha o vyjadrenie empatie a podpory ľuďom, ktorí svoj boj stále vedú sa rozhodlo gynekologicko-pôrodnícke oddelenie trebišovskej nemocnice hromadne zapojiť do zbierky na podporu Ligy proti rakovine a jej projektov pre onkologických pacientov.

 

Aj na gynekologicko –pôrodníckom oddelení sa stretávame s diagnózami, ktoré vedú nakoniec k onkologickej liečbe. Nemôžme ostať ľahostajní, Je to jedinečná možnosť verejne prejaviť svoju empatiu, podporu a uznanie všetkým onkologickým pacientom. Nie len v tento deň by sme mali byť otvorený pomoci a ochote pomáhať.Ďalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Blog 22.10.2019

Aké sú výhody liečby rázovou vlnou?

Ošetrenie rázovou vlnou je kombináciou okamžitého účinku rázovej vlny a hĺbkového efektu radiofrekvenčnej biostimulácie.

Aktuality 22.10.2019

Praktický nácvik v galantskej nemocnici

Na oddelení urgentného príjmu v Nemocnici s poliklinikou Sv. Lukáša Galanta, a. s. sa uskutočnil dňa 10. 10. 2019 so začiatkom o 10.00 hod., pravidelný praktický nácvik príjmu osoby podozrivej z vysoko nebezpečnej nákazy.

Aktuality 21.10.2019

Pozvánka Povedz aj ty NIE rakovine prsníka

Nemocnica Svet zdravia Trebišov v spolupráci s alianciou NIE RAKOVINE si Vás dovoľuje pozvať na deň prevencie karcinómu prsníka.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO