Aktuality, Svet Zdravia, Trebišov    11.04.2019

Deň narcisov na gynekologicko-pôrodníckom oddelení v Trebišove

11. apríl tradične patrí narcisom, podpore Ligy proti rakovine a ľuďom, ktorí bojujú s týmto ochorením. Práve snaha o vyjadrenie empatie a podpory ľuďom, ktorí svoj boj stále vedú sa rozhodlo gynekologicko-pôrodnícke oddelenie trebišovskej nemocnice hromadne zapojiť do zbierky na podporu Ligy proti rakovine a jej projektov pre onkologických pacientov.

 

Aj na gynekologicko –pôrodníckom oddelení sa stretávame s diagnózami, ktoré vedú nakoniec k onkologickej liečbe. Nemôžme ostať ľahostajní, Je to jedinečná možnosť verejne prejaviť svoju empatiu, podporu a uznanie všetkým onkologickým pacientom. Nie len v tento deň by sme mali byť otvorený pomoci a ochote pomáhať.Ďalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 18.04.2019

Stredná zdravotnícka škola v Košiciach bude mať virtuálnu anatomickú učebňu

Aké svaly má človek v tele, kadiaľ prechádzajú cievy či z koľkých častí sa skladá kostra sa budú študenti Strednej zdravotníckej školy na Kukučínovej ulici v Košiciach učiť v 3D priestore. V súťaži, ktorú organizovala sieť nemocníc Svet zdravia, spoločnosť Samsung a Virtual Medicine, totiž vyhrali zriadenie virtuálnej anatomickej učebne (VAU). Porazili ďalších 16 stredných zdravotníckych škôl.

Aktuality 15.04.2019

Workshop endoskopie v nemocnici Rimavská Sobota

Gynekologicko-pôrodnícke oddelenie Nemocnice Svet zdravia Rimavská Sobota v spolupráci so spoločnosťou RADIX spol. s r. o.  a Medtronic Slovakia s. r. o. zrealizovalo prvý Endoskopický workshop na tému laparoskopická hysterektómia.

Aktuality 15.04.2019

Prevádzka call centra počas veľkonočných sviatkov

Prevádzka call centra bude počas veľkonočných sviatkov dostupná pre klientov nasledovne:

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 20% zľava

VIAC INFO