Aktuality, Svet Zdravia, Stropkov    11.06.2018

Deň matiek v špecializovanom zariadení Stropkov

Druhá májová nedeľa už tradične patrí Dňu matiek. Deň matiek je príležitosťou poďakovať sa svojim mamám za všetku vrelú lásku, za nehu a starostlivosť, ktorou každá matka zahrňuje svoje deti, za opateru a nekonečnú trpezlivosť a obetavosť.

Aj naše Špecializované centrum sociálnych služieb v Stropkove pamätalo na tento sviatok a vzdalo úctu a vďaku našim klientkam – matkám. Pripravili sme im krásne pozdravy s básničkou, ponúkli koláčikom a svojim kultúrnym programom ich potešili deti zo Základnej Cirkevnej školy sv. Petra a Pavla v Stropkove.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

V partizánskej nemocnici sa minulý rok narodilo vyše 600 detí.

Aktuality 17.01.2019

V partizánskej nemocnici sa minulý rok narodilo vyše 600 detí

V Nemocnici Svet zdravia Partizánske sa vlani narodilo 606 detí. Chlapcov prišlo na svet viac ako dievčat a šiestim mamičkám sa narodili dvojičky.

V žiarskej nemocnici sa vlani narodilo vyše 700 detí.

Aktuality 17.01.2019

V žiarskej nemocnici sa vlani narodilo vyše 700 detí

V Nemocnici Svet zdravia Žiar nad Hronom sa minulý rok narodilo vyše 700 detí. Chlapcov prišlo na svet o niečo viac ako dievčat a jedna mamička si domov z pôrodnice odniesla dvojičky.

Aktuality 17.01.2019

Karneval na Pediatrii

Dobrovoľníci nemocnice Svidník sa po prvýkrát rozhodli pripraviť pre detských pacientov netradičné popudenie vo forme karnevalu.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 20% zľava

VIAC INFO