Procare, Svet Zdravia, Banská Štiavnica, Žiar nad Hronom    03.06.2019

Deň matiek v nemocnici

Deň matiek sa už tradične vo Všeobecnej nemocnici Žiar nad Hronom a Všeobecnej nemocnici Banská Štiavnica oslavuje krásou.

 

Nebolo tomu inak ani dňa 10.5.2019, keď sa nemocničná zasadačka zmenila aspoň na krátku chvíľu na kadernícky a kozmetický salón, štúdio líčenia a nutričné poradenstvo.

Všetky kolegyne, mamičky a nielen mamičky, mali možnosť ochutnať niekoľko druhov káv značky „ARABIKA.“ Novinkou tohto v tomto roku bolo čistenie zlatých šperkov. Záujem bol veľký a všetky služby boli využívané, čo je signálom, že v nemocniciach Žiar nad HronomBanská Štiavnica sa „Deň matiek“ oslávil krásne krásou.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 14.10.2019

Žiarska nemocnica zrekonštruovala oddelenie anestéziológie a intenzívnej medicíny

Nemocnica Svet zdravia Žiar nad Hronom vyše dva mesiace rekonštruovala svoje priestory a pripravila nové zázemie pre pacientov a zamestnancov oddelenia anestéziológie a intenzívnej medicíny (OAIM).

Aktuality 11.10.2019

Nemocnica Svet zdravia Topoľčany bola hostiteľom celoslovenskej konferencie s medzinárodnou účasťou

Nemocnica Svet zdravia Topoľčany bola hostiteľom celoslovenskej konferencie s medzinárodnou účasťou venovanej vysoko aktuálnej téme v zdravotníctve, a to bezpečnosti pacienta a zdravotníckeho pracovníka.

Aktuality 11.10.2019

Michalovská nemocnica predstavila nové centrum športovej medicíny

Nemocnica Svet zdravia Michalovce dnes predstavila centrum športovej medicíny, ktoré zabezpečuje komplexnú starostlivosť o pacientov so športovými úrazmi.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO