Procare, Svet Zdravia, Banská Štiavnica, Žiar nad Hronom    03.06.2019

Deň matiek v nemocnici

Deň matiek sa už tradične vo Všeobecnej nemocnici Žiar nad Hronom a Všeobecnej nemocnici Banská Štiavnica oslavuje krásou.

 

Nebolo tomu inak ani dňa 10.5.2019, keď sa nemocničná zasadačka zmenila aspoň na krátku chvíľu na kadernícky a kozmetický salón, štúdio líčenia a nutričné poradenstvo.

Všetky kolegyne, mamičky a nielen mamičky, mali možnosť ochutnať niekoľko druhov káv značky „ARABIKA.“ Novinkou tohto v tomto roku bolo čistenie zlatých šperkov. Záujem bol veľký a všetky služby boli využívané, čo je signálom, že v nemocniciach Žiar nad HronomBanská Štiavnica sa „Deň matiek“ oslávil krásne krásou.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Svet Zdravia 12.02.2020

Dom ošetrovateľskej starostlivosti Trebišov

Potrebujete dlhodobú ošetrovateľskú starostlivosť o svojho blízkeho?

chripka koronavirus bolest hrdla ockovanie procare

Aktuality 28.01.2020

Koronavírus: je dôvod na paniku?

Koronavírus pochádza z čeľade Coronaviridae a je súčasťou jednej známej skupiny, kde sú vírusy ako SARS a MERS. Sú príčinou pomerne nových, vysoko infekčných nákaz, ktoré sa objavili v posledných rokoch.

ockovanie virus chripka prevencia procare

Aktuality 28.01.2020

Očkovanie proti chrípke

Chrípka je vysoko nákazlivé infekčné ochorenie dýchacích ciest charakterizované náhlou horúčkou nad 38 °C, únavou, bolesťami hlavy, svalov a kĺbov, neskôr sa pridružia kašeľ a nádcha. Patrí medzi najčastejšie ľudské infekčné ochorenia.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO