Procare, Svet Zdravia, Banská Štiavnica, Žiar nad Hronom    03.06.2019

Deň matiek v nemocnici

Deň matiek sa už tradične vo Všeobecnej nemocnici Žiar nad Hronom a Všeobecnej nemocnici Banská Štiavnica oslavuje krásou.

 

Nebolo tomu inak ani dňa 10.5.2019, keď sa nemocničná zasadačka zmenila aspoň na krátku chvíľu na kadernícky a kozmetický salón, štúdio líčenia a nutričné poradenstvo.

Všetky kolegyne, mamičky a nielen mamičky, mali možnosť ochutnať niekoľko druhov káv značky „ARABIKA.“ Novinkou tohto v tomto roku bolo čistenie zlatých šperkov. Záujem bol veľký a všetky služby boli využívané, čo je signálom, že v nemocniciach Žiar nad HronomBanská Štiavnica sa „Deň matiek“ oslávil krásne krásou.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 25.06.2019

Pomáhame k lepšiemu zdraviu

Čisté ruky sú základom dobrej hygieny. Ich správne a pravidelné umývanie je preto jedným z najúčinnejších opatrení proti prenosu mikroorganizmov a vzniku rôznych ochorení.

Blog 24.06.2019

Je neliečený zápal stredného ucha nebezpečný?

Aj keď sa väčšina zápalov stredného ucha sa vylieči spontánne, opakované alebo ťažké zápaly stredného ucha môžu mat za následok vážne komplikácie, prípadne trvalé následky na zdraví dieťaťa.

Blog 24.06.2019

Ako vzniká zápal stredného ucha?

Zápal stredného ucha nevniká z vody z bazéna – keďže  stredné ucho je oddelené od vonkajšieho zvukovodu blankou bubienka. Zápaly z vody v bazéne sú typické  pre letné obdobie  - ide o zápal vonkajšieho ucha, teda zvukovodu.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 20% zľava

VIAC INFO