Procare, Svet Zdravia, Banská Štiavnica, Žiar nad Hronom    03.06.2019

Deň matiek v nemocnici

Deň matiek sa už tradične vo Všeobecnej nemocnici Žiar nad Hronom a Všeobecnej nemocnici Banská Štiavnica oslavuje krásou.

 

Nebolo tomu inak ani dňa 10.5.2019, keď sa nemocničná zasadačka zmenila aspoň na krátku chvíľu na kadernícky a kozmetický salón, štúdio líčenia a nutričné poradenstvo.

Všetky kolegyne, mamičky a nielen mamičky, mali možnosť ochutnať niekoľko druhov káv značky „ARABIKA.“ Novinkou tohto v tomto roku bolo čistenie zlatých šperkov. Záujem bol veľký a všetky služby boli využívané, čo je signálom, že v nemocniciach Žiar nad HronomBanská Štiavnica sa „Deň matiek“ oslávil krásne krásou.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 08.04.2020

Manuál, vďaka ktorému ošetrí pacienta s koronavírusom aj neinfektológ

Odborníci siete nemocníc Svet zdravia a polikliník ProCare pripravili klinický protokol pre manažment pacientov s podozrením, prípadne pozitívne testovaných na ochorenie COVID-19.

Aktuality 06.04.2020

Nemocnice Svet zdravia zriadili COVID oddelenia

Nemocnice siete Svet zdravia po vyhlásení núdzového stavu pre lôžkové zdravotnícke zariadenia aktivovali svoje pandemické plány a reprofilizovali vybrané časti lôžkových oddelení na COVID oddelenia.

Aktuality 06.04.2020

Desať nemocníc Svet zdravia spustilo mobilné testovanie

Dosiaľ pred desiatimi našimi pracoviskami po celom Slovensku boli v spolupráci s Regionálnymi úradmi verejného zdravotníctva a súkromnými laboratóriami Alpha medical zriadené mobilné odberové miesta pre testovanie pacientov na COVID-19.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO