Aktuality, Banská Štiavnica, Žiar nad Hronom    30.03.2021

Deň lekárov v žiarskej nemocnici

Dnešný deň je výnimočným pre lekárky a lekárov. 30. marec je Dňom lekárov.

 

Riaditeľ nemocnice Ivan Mokrý pri tejto príležitosti poďakoval lekárom Svetu zdravia v žiarskej a štiavnickej nemocnici a tak isto lekárom polikliniky ProCare.

„Som hrdý na to, že na našich pracoviskách pracuje mnoho výnimočných lekárok a lekárov, ktorí vkladajú do svojej práce srdce.

Ďakujem im za energiu a čas, ktorú venujú pacientom. Zaslúžia si našu úctu.“

V žiarskej nemocnici pracuje lekár už vyše 40 rokov. Je ním MUDr. Peter Benický. Pán doktor pôsobí na pracovisku funkčnej diagnostiky ako vedúci lekár.

MUDr. Mikuláš Nagy pôsobí v nemocnici Banská Štiavnica už vyše 50 rokov. Aktuálne ako vedúci lekár fyziatricko-rehabilitačného oddelenia.

Pri tejto príležitosti riaditeľ nemocnice odovzdal lekárom malú pozornosť a odznak – červený karafiát, ktorý je symbolom tohto dňa.

ĎAKUJEME.Ďalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 10.08.2022

Sieť polikliník ProCare a nemocníc Svet zdravia sa rozširuje o špecializované pracovisko Sportclinic

V sieti polikliník ProCare a nemocníc Svet zdravia pribudlo nové pracovisko. Najnovším členom sa stala bratislavská športová klinika Sportclinic, ktorá sa venuje nielen vrcholovým, ale už aj rekreačným športovcom. V rámci polikliník ProCare ide o 14. pracovisko siete.

Aktuality 10.08.2022

Vo svidníckej a stropkovskej nemocnici vyrobili dobrovoľníci pre pacientov vejáre

Pacienti vo svidníckej a stropkovskej nemocnici dostali vlastnoručne vyrobené vejáre. Vytvorili ich pre nich dobrovoľníci nemocničného projektu Krajší deň, aby najmä starším pacientom spríjemnili horúce letné dni. Dobrovoľníci pre pacientov vyrobili až päť desiatok vejárov.

Aktuality 08.08.2022

Piknik v tráve s laktačnou poradkyňou v galantskej nemocnici

Pri príležitosti Svetového týždňa dojčenia, sa galantská nemocnica rozhodla uskutočniť 1. 8. piknik mamičiek a budúcich mamičiek s laktačnými poradkyňami, ktoré pracujú v nemocnici.

Odoberajte novinky e-mailom

(Required)
 

PROCARE TeleCare

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO