Nezaradené, Vranov nad Topľou    07.04.2022

Deň lekárov v Nemocnici Svet zdravia Vranov nad Topľou

Pri príležitosti Dňa lekárov, ktorý bol 30. marca, vedenie Nemocnice Svet zdravia Vranov nad Topľou poďakovalo svojim vyše 100 lekárom za ich prácu pre pacientov, profesionalitu a obetavosť.

Vo vranovskej nemocnici pri príležitosti sviatku lekárov ocenili štyri lekárky, ktoré v období posledného roka dosiahli v nemocnici svoje okrúhle pracovné jubileum, resp. v nemocnici pracujú viac ako 40 rokov.

O pacientov sa už vyše 40 rokov na oddelení anestéziológie a multiodborovej intenzívnej starostlivosti stará lekárka MUDr. Eva Drbjaková. Viac ako 35 odpracovaných rokov má MUDr. Drahomíra Bodnárová, ktorá pôsobí ako špecialista na diabetologickej ambulancii. Medzi ocenenými boli aj MUDr. Marína Romanová, MPH, primárka doliečovacieho oddelenia a námestníčka riaditeľa pre úsek liečebno-preventívnej starostlivosti, či MUDr. Jana Györiová, ktorá na oddelení anestéziológie a multiodborovej intenzívnej starostlivosti pracuje už vyše 20 rokov ako lekár špecialista a súčasne aj ako zástupca primára.

Riaditeľ Eugen Lešo poďakoval všetkým lekárom za ich každodennú náročnú prácu, ktorú vkladajú do liečby svojich pacientov a vyzdvihol stabilitu a vernosť pracovných jubilantov.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Nezaradené 25.07.2022

Piknik v tráve s laktačnou poradkyňou -Trebišov

Pri príležitosti Svetového týždňa dojčenia pozývame mamičky, pokojne aj s bábätkami a kočíkmi, na piknik v tráve s laktačnou poradkyňou.

Nezaradené 01.07.2022

Prekvapenie pre našich malých detských pacientov

Aj pri príležitosti Medzinárodného dňa detí si naše dobrovoľníčky z Denného centra 1 Katka, Boženka a Helenka pripravili pre našich malých detských pacientov hospitalizovaných na pediatrii prekvapenie: darovali im farbičky a omaľovánky, nachystali si pre ne pohostenie vo forme gumených medvedíkov a marshmallow a strávili s nimi milé a zábavné popoludnie.

Nezaradené 02.06.2022

4. ročník Florbalového turnaja zdravotníkov

V sobotu 28.5.2022 MTM Sport team Košice, o.z. zorganizoval  4. ročník Florbalový turnaj zdravotníkov, ktorého sa zúčastnilo 5 mužstiev.

Odoberajte novinky e-mailom

(Required)
 

Majte svoje zdravie pod kontrolou

Odteraz si môžete pohodlne a kedykoľvek online rezervovať termín u lekára, zaregistrovať svoj príchod do polikliniky, uhrádzať platby, chatovať s agentom call centra a ešte omnoho viac.

 

Nová Klientska zóna

VIAC INFO