Polikliniky ProCare 0907 888 999
Nemocnice Svet zdravia 055 / 327 7777
Kontakty Klientská zóna
Nezaradené, Vranov nad Topľou    07.04.2022

Deň lekárov v Nemocnici Svet zdravia Vranov nad Topľou

Pri príležitosti Dňa lekárov, ktorý bol 30. marca, vedenie Nemocnice Svet zdravia Vranov nad Topľou poďakovalo svojim vyše 100 lekárom za ich prácu pre pacientov, profesionalitu a obetavosť.

Vo vranovskej nemocnici pri príležitosti sviatku lekárov ocenili štyri lekárky, ktoré v období posledného roka dosiahli v nemocnici svoje okrúhle pracovné jubileum, resp. v nemocnici pracujú viac ako 40 rokov.

O pacientov sa už vyše 40 rokov na oddelení anestéziológie a multiodborovej intenzívnej starostlivosti stará lekárka MUDr. Eva Drbjaková. Viac ako 35 odpracovaných rokov má MUDr. Drahomíra Bodnárová, ktorá pôsobí ako špecialista na diabetologickej ambulancii. Medzi ocenenými boli aj MUDr. Marína Romanová, MPH, primárka doliečovacieho oddelenia a námestníčka riaditeľa pre úsek liečebno-preventívnej starostlivosti, či MUDr. Jana Györiová, ktorá na oddelení anestéziológie a multiodborovej intenzívnej starostlivosti pracuje už vyše 20 rokov ako lekár špecialista a súčasne aj ako zástupca primára.

Riaditeľ Eugen Lešo poďakoval všetkým lekárom za ich každodennú náročnú prácu, ktorú vkladajú do liečby svojich pacientov a vyzdvihol stabilitu a vernosť pracovných jubilantov.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Nezaradené 09.02.2023

SÚŤAŽ O NAJLEPŠIU KAZUISTIKU POZNÁ SVOJICH VÍŤAZOV aj v humenskej nemocnice

Dopoludnie v stredu 25.1.2023 patrilo v humenskej nemocnici oceneným lekárkam.

Nezaradené 09.02.2023

Valentín klope na dvere…

S blížiacim sa Valentínom sme si pripomenuli srdce vďačnosti – symbol vyznania vďaky, lásky, úcty a uznania zdravotníkom, ktoré pred rokom vyrástlo v areáli humenskej nemocnice. Pripnutím zámky na kovové srdce pacienti vyjadrujú svoju vďaku a podporu zdravotníkom. Prostredníctvom dobrovoľného príspevku si môžu „zakúpiť“ zámok na recepcii nemocnice v pavilóne E.

Nezaradené 13.12.2022

Poďakovanie za benefit pre zamestnancov nemocnice a polikliniky v Žiari nad Hronom

Poďakovanie spoločnosti STK AC Car s.r.o. za benefit pre zamestnancov nemocnice a polikliniky v Žiari nad Hronom.

Odoberajte novinky e-mailom

(Required)
 

Majte svoje zdravie pod kontrolou

Odteraz si môžete pohodlne a kedykoľvek online rezervovať termín u lekára, zaregistrovať svoj príchod do polikliniky, uhrádzať platby, chatovať s agentom call centra a ešte omnoho viac.

 

Nová Klientska zóna

VIAC INFO