Aktuality, Svet Zdravia, Rimavská Sobota    21.07.2017

Darovanie krvi na záchranu života mladej študentky

Prostredníctvom sociálnej siete sa rozšírila informácia o potrebe darovania krvi na záchranu života študentky gymnázia v Rimavskej Sobote.

 

Na výzvu zareagovalo množstvo mladých ľudí, priateľov a známych aj z radov zdravotníckych pracovníkov. V piatok 21. 7. 2017 sme tak na hematologicko transfúziologickom oddelení v nemocnici Svet zdravia Rimavská Sobota zaznamenali rekordný počet 75 záujemcovo darovanie krvi. Po vstupnom vyšetrení bola krv odobratá 60 darcom.

Ďakujeme všetkým veľmi pekne za pomoc.

 Ďalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 17.01.2018

V Trebišove vlani uskutočnili 679 pôrodov, do nemocnice prišli aj rodičky z Bardejova či Prešova

V nemocnici Svet zdravia Trebišov sa počas minulého roku uskutočnilo 679 pôrodov. Dievčat sa v Trebišove narodilo viac ako chlapcov a päť mamičiek priviedlo na svet dvojičky.

Aktuality 17.01.2018

V michalovskej pôrodnici sa vlani narodila takmer tisícka detí

V nemocnici Svet zdravia Michalovce sa počas minulého roka narodilo 966 detí. Chlapcov prišlo na svet viac ako dievčat a osem mamičiek si domov z nemocnice odnieslo dvojičky.

Aktuality 17.01.2018

LIDL opäť podporil novorodenecké oddelenie NsP Trebišov, a.s.

Nemocnica s poliklinikou Trebišov, a. s. bola jednou z nemocníc, ktorej v rámci projektu „Dobré rozprávky“ venoval obchodný reťazec LIDL špičkový prístroj na liečbu kriticky chorých novorodencov.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 20% zľava

VIAC INFO