Aktuality, Svet Zdravia, Rožňava    04.06.2019

Darčeky pre najmenších pacientov v nemocnici Svet zdravia Rožňava

Šikovné žienky z celého Slovenska spojili svoje sily a uháčkovali svojpomocne množstvo diek za účelom ich venovania do nemocníc, detských domovov či domovov dôchodcov vrámci charitatívnej akcie Maratón Dobrej Vôle.

Kúpou vlny bolo možné finančne prispieť chorým detičkám a aspoň čiastočne im uľahčiť poplatky za rôzne liečebné procedúry. Vďaka tomuto krásnemu projektu Nemocnica Svet zdravia Rožňava s veľkou srdečnosťou prijala deky na oddelenia pediatrie a neonatológie. Naši najmenší pacienti boli obdarovaní taktiež háčkovanými papučkami, čiapočkami, hračkami i pomôckami na tvorivú činnosť.

Všetkým, ktorí sa podieľali na tvorbe tohto krásneho daru, MUDr. Dušan Suchý, riaditeľ nemocnice, veľmi pekne ďakuje. Rovnako sa teší celý personál, že existujú ľudia, ktorí nezištne pomáhajú a do každého výrobku venujú nielen svoj čas, ale i kus svojho srdca.

Ďakujeme aj hlavným organizátorom Colorfullmadeshop, s.r.o., MIREM Plešivec a hlavnému sponzorovi – Obecný úrad Plešivec!

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 30.06.2020

Ako na alergickú nádchu

K typickým prejavom alergie počas peľovej sezóny patrí nádcha, slzenie očí, svrbenie slizníc, kašeľ, dýchacie ťažkosti, bolesti hrdla. Ako zvládnuť práve alergickú nádchu? Dozviete sa v rade MUDr. Dušany Žinčákovej, primárky oddelenia vnútorného lekárstva Nemocnice Svet zdravia Humenné a imunoalergologička.

Blog 30.06.2020

Pripravte sa na alergickú sezónu

Obsah alergénov peľu v ovzduší závisí od počasia. Ako sa pripraviť na letné obdobie plné peľu? Dozviete sa v rade MUDr. Dušany Žinčákovej, primárky oddelenia vnútorného lekárstva Nemocnice Svet zdravia Humenné a imunoalergologička.

Aktuality 29.06.2020

Vďaka tabletom sa naši klienti skontaktovali so svojou rodinou

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO