Aktuality, Svet Zdravia, Rožňava    04.06.2019

Darčeky pre najmenších pacientov v nemocnici Svet zdravia Rožňava

Šikovné žienky z celého Slovenska spojili svoje sily a uháčkovali svojpomocne množstvo diek za účelom ich venovania do nemocníc, detských domovov či domovov dôchodcov vrámci charitatívnej akcie Maratón Dobrej Vôle.

Kúpou vlny bolo možné finančne prispieť chorým detičkám a aspoň čiastočne im uľahčiť poplatky za rôzne liečebné procedúry. Vďaka tomuto krásnemu projektu Nemocnica Svet zdravia Rožňava s veľkou srdečnosťou prijala deky na oddelenia pediatrie a neonatológie. Naši najmenší pacienti boli obdarovaní taktiež háčkovanými papučkami, čiapočkami, hračkami i pomôckami na tvorivú činnosť.

Všetkým, ktorí sa podieľali na tvorbe tohto krásneho daru, MUDr. Dušan Suchý, riaditeľ nemocnice, veľmi pekne ďakuje. Rovnako sa teší celý personál, že existujú ľudia, ktorí nezištne pomáhajú a do každého výrobku venujú nielen svoj čas, ale i kus svojho srdca.

Ďakujeme aj hlavným organizátorom Colorfullmadeshop, s.r.o., MIREM Plešivec a hlavnému sponzorovi – Obecný úrad Plešivec!

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 25.06.2019

Pomáhame k lepšiemu zdraviu

Čisté ruky sú základom dobrej hygieny. Ich správne a pravidelné umývanie je preto jedným z najúčinnejších opatrení proti prenosu mikroorganizmov a vzniku rôznych ochorení.

Blog 24.06.2019

Je neliečený zápal stredného ucha nebezpečný?

Aj keď sa väčšina zápalov stredného ucha sa vylieči spontánne, opakované alebo ťažké zápaly stredného ucha môžu mat za následok vážne komplikácie, prípadne trvalé následky na zdraví dieťaťa.

Blog 24.06.2019

Ako vzniká zápal stredného ucha?

Zápal stredného ucha nevniká z vody z bazéna – keďže  stredné ucho je oddelené od vonkajšieho zvukovodu blankou bubienka. Zápaly z vody v bazéne sú typické  pre letné obdobie  - ide o zápal vonkajšieho ucha, teda zvukovodu.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 20% zľava

VIAC INFO