Aktuality, Svet Zdravia, Rožňava    04.06.2019

Darčeky pre najmenších pacientov v nemocnici Svet zdravia Rožňava

Šikovné žienky z celého Slovenska spojili svoje sily a uháčkovali svojpomocne množstvo diek za účelom ich venovania do nemocníc, detských domovov či domovov dôchodcov vrámci charitatívnej akcie Maratón Dobrej Vôle.

Kúpou vlny bolo možné finančne prispieť chorým detičkám a aspoň čiastočne im uľahčiť poplatky za rôzne liečebné procedúry. Vďaka tomuto krásnemu projektu Nemocnica Svet zdravia Rožňava s veľkou srdečnosťou prijala deky na oddelenia pediatrie a neonatológie. Naši najmenší pacienti boli obdarovaní taktiež háčkovanými papučkami, čiapočkami, hračkami i pomôckami na tvorivú činnosť.

Všetkým, ktorí sa podieľali na tvorbe tohto krásneho daru, MUDr. Dušan Suchý, riaditeľ nemocnice, veľmi pekne ďakuje. Rovnako sa teší celý personál, že existujú ľudia, ktorí nezištne pomáhajú a do každého výrobku venujú nielen svoj čas, ale i kus svojho srdca.

Ďakujeme aj hlavným organizátorom Colorfullmadeshop, s.r.o., MIREM Plešivec a hlavnému sponzorovi – Obecný úrad Plešivec!

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 20.08.2019

V dunajskostredskej nemocnici od júla ORL a foniatria sú presťahovaní do nových priestorov

Aktuality 20.08.2019

Rodinný deň v Dunajskej Strede

Koncom júna už po tretíkrát pripravila Nemocnica Dunajská Streda pre svojich zamestnancov a ich rodinných príslušníkov podujatie "RODINNÝ DEŇ", na ktorom sa zúčastnilo vyše 500 ľudí.

Aktuality 19.08.2019

V Materskom centre Úlik sa opäť diskutovalo o pôrodoch v žiarskej pôrodnici

Ďalšiu diskusiu viedla vyhľadávaná lekárka gynekologicko-pôrodníckeho oddelenia žiarskej pôrodnice MUDr. Monika Zimanová.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 20% zľava

VIAC INFO