Aktuality, Svet Zdravia, Rožňava    04.06.2019

Darčeky pre najmenších pacientov v nemocnici Svet zdravia Rožňava

Šikovné žienky z celého Slovenska spojili svoje sily a uháčkovali svojpomocne množstvo diek za účelom ich venovania do nemocníc, detských domovov či domovov dôchodcov vrámci charitatívnej akcie Maratón Dobrej Vôle.

Kúpou vlny bolo možné finančne prispieť chorým detičkám a aspoň čiastočne im uľahčiť poplatky za rôzne liečebné procedúry. Vďaka tomuto krásnemu projektu Nemocnica Svet zdravia Rožňava s veľkou srdečnosťou prijala deky na oddelenia pediatrie a neonatológie. Naši najmenší pacienti boli obdarovaní taktiež háčkovanými papučkami, čiapočkami, hračkami i pomôckami na tvorivú činnosť.

Všetkým, ktorí sa podieľali na tvorbe tohto krásneho daru, MUDr. Dušan Suchý, riaditeľ nemocnice, veľmi pekne ďakuje. Rovnako sa teší celý personál, že existujú ľudia, ktorí nezištne pomáhajú a do každého výrobku venujú nielen svoj čas, ale i kus svojho srdca.

Ďakujeme aj hlavným organizátorom Colorfullmadeshop, s.r.o., MIREM Plešivec a hlavnému sponzorovi – Obecný úrad Plešivec!

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Blog 22.10.2019

Aké sú výhody liečby rázovou vlnou?

Ošetrenie rázovou vlnou je kombináciou okamžitého účinku rázovej vlny a hĺbkového efektu radiofrekvenčnej biostimulácie.

Aktuality 22.10.2019

Praktický nácvik v galantskej nemocnici

Na oddelení urgentného príjmu v Nemocnici s poliklinikou Sv. Lukáša Galanta, a. s. sa uskutočnil dňa 10. 10. 2019 so začiatkom o 10.00 hod., pravidelný praktický nácvik príjmu osoby podozrivej z vysoko nebezpečnej nákazy.

Aktuality 21.10.2019

Pozvánka Povedz aj ty NIE rakovine prsníka

Nemocnica Svet zdravia Trebišov v spolupráci s alianciou NIE RAKOVINE si Vás dovoľuje pozvať na deň prevencie karcinómu prsníka.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO