Aktuality, Svet Zdravia, Trebišov    19.02.2019

Darček trebišovským mamičkám

V trebišovskej nemocnici dostávajú mamičky pri narodení svojich detí jedinečnú spomienkovú pozornosť od zdravotníckeho personálu novorodeneckého oddelenia.

V trebišovskej nemocnici dostávajú mamičky pri narodení svojich detí jedinečn

 

Ide o kartu s príznačným názvom – Váš najkrajší darček. Obsahuje všetky identifikačné údaje o bábätku, ako sú váha a dĺžka, krvná skupina, dátum a čas narodenia. No snáď najväčším prekvapením pre mamičky je, že vo vnútri karty nájdu odtlačok nožičky, ako aj prvú fotografiu svojho bábätka zhotovenú hneď po narodení. Veríme, že týmto prekvapením urobíme mamičkám radosť a postaráme sa o to, aby mali aj o pár rokov na čo príjemne spomínať.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 21.05.2019

V trebišovskej nemocnici zaviedli novinku na tlmenie bolesti pri pôrode

Pôrodné bolesti môžu závisieť už iba od jediného gombíka. V Nemocnici Svet zdravia Trebišov zaviedli revolučnú novinku, ktorá pomáha budúcej mamičke tlmiť bolesti pri kontrakciách. Ako prví a jediní na Slovensku začali pri pôrode rodičky využívať liek remifentanil. Ten si budúca mamička dávkuje sama pomocou pumpy a vtedy, keď to potrebuje. Úľavu pritom pocíti do 30 sekúnd a trvá dve minúty.

Blog 21.05.2019

Aké zdravotné benefity má darovanie krvi?

Darovaním krvi nepomáhame len iným, ale do určitej miery aj sebe. Prispieva k regenerácii organizmu či zvyšuje odolnosť organizmu.

Aktuality 21.05.2019

Psychiatrický a neurologický deň

Viac ako stovka lekárov a zdravotných sestier sa zúčastnila 16. mája v rimavskosobotskej nemocnici na Psychiatrickom a neurologickom dni pri príležitosti 135. výročia založenia nemocnice.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 20% zľava

VIAC INFO